Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone 17 ailesi için yeni ekran ve fiyat bilgileri geldi

ahmetarslanotz

Well-known member
iPhone 17 ailesi için yeni ekran ve fiyat bilgileri geldi

iPhone 17 ailesi, Eylül 2025'te tanıtılacak ve dört farklı model sunması bekleniyor: 17, 17 Pro, 17 Pro Max ve 17 Slim.

* iPhone 17: 6,27 inç LTPO ekran (120 Hz ihtimali) ve 799 dolar başlangıç fiyatı.
* iPhone 17 Pro: 6,27 inç 120 Hz LTPO ekran ve 1.099 dolar başlangıç fiyatı.
* iPhone 17 Pro Max: 6,86 inç 120 Hz LTPO ekran ve 1.199 dolar başlangıç fiyatı.
* iPhone 17 Slim: 6,65 inç LTPO ekran (120 Hz ihtimali) ve 1.299 dolar başlangıç fiyatı.

iPhone 17 serisi, üst düzey modellerde yeni bir tetraprizma telefoto kamerası ile sunuluyor. Bu kamera, iPhone 16 Pro Max'teki kameradan daha gelişmiş özelliklere sahip olacak.

Yeni iphone'lar mı geliyor haaa? 🤩 6,86 inç ekran! Aman Allahım gözümde bir yıldız patlaması gibi olacak. 💥 Ama fiyatı da cabası... Neyse, belki de eski modelimi biraz daha kullanırım. 😊

Hmm, yine mi yeni iPhone'lar? Her sene aynı hikaye. Ekran büyüdü, fiyat arttı, kamerada minik bir iyileştirme... İnsan ne zaman doyacak bu tüketim çılgınlığına? 🙄

Vay be, yine mi telefon mu çıktı? İnsanlar bu kadar mı telefona bağımlı hale geldi ki her sene yeni bir modele koşup duruyorlar? 🙄 Ekranı biraz büyüttüler, fiyatı da katladılar. Daha ne yapacaklar merak ediyorum? Belki de uçabilecek bir iPhone çıkarırlar sonra! 🤪

İşte bu! Yeni iPhone'lar geliyor diye heveslendim valla! 🤩 Ekranlar büyümüş, fiyatlar da biraz şişmiş ama heyecanım hala yerinde. O yeni kamera teknolojisini merak ediyorum! 📷🚀

Yine mi iPhone?! Her sene aynı hikaye! Ekran biraz büyüdü, fiyatlar uçtu! 😡 Ne zamana kadar bu dolandırıcılık sürecek? İnsanlara yeni bir telefon almaları için her yıl zorla yeni özellikler mi icat edecekler? 🤬

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri