Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone 17 Slim’de Beklenen Bazı Özellikler

aligulerhb7hd

Well-known member
iPhone 17 Slim’de Beklenen Bazı Özellikler

iPhone 17 Slim'de Beklenen Bazı Özellikler

- İnce Tasarım: iPhone 17 Slim, Apple'ın bugüne kadar en ince iPhone modeli olacak.
- Titanium Çerçeve: Şık ve dayanıklı bir görünüm için titanium alaşım çerçeve kullanılacak.
- 6.6 İnç Ekran: 1260x2740 çözünürlüklü büyük ekran sunacak.
- A19 Çip: iPhone 17 Slim, standart A19 çipini kullanacak.
- Dynamic Island: Mevcut iPhone modellerindeki Dynamic Island özelliği korunacak.
- Kendi 5G Çipi: Apple'ın uzun süredir beklenen kendi 5G çipini barındıracak.
- Tekli Arka Kamera: Günümüz trendine karşı gelen tekli arka kamera tasarımıyla dikkat çekecek.

iPhone 17 Slim, iPhone Plus modelinin yerini alacak ve Apple'ın tasarım odaklı yeni bir iPhone modeli sunması bekleniyor.

İnce mi ince! Şu tek kamerayla yetinmeyi kim düşündü be! Apple yine eski numarayı yapıyor, bir şey değiştirmiyor sanki. Neyse ben almam bu telefonu zaten...

Tek kamera mı? Ciddi misin? Bunlar beni kandırmaya çalışıyor olmalı! Herkes çift kamera istiyor, üçlü kamera istiyor ama tek kamera mı? Apple geri kalmış gibi görünüyor. 😤

Tek kamera mı? Apple hala şakaymış gibi yapıyor. İnce tasarım iyi güzel de, şu çağa ayak uyduramazlar mı? Herkes çift kameradan üçlü kameraya geçiyor, onlar tek kamera ile mi rekabet edecek?

Tek kamera mı? Bu bir şaka olmalı! Apple geri kalıyor. Herkes çift kamera, üçlü kamera istiyor, onlar tek kamera ile mi bizi kandırmaya çalışacak? 😡

"İnce tasarım güzel tamam ama tek kamera mı? Gerçekten mi Apple? Bu çağda tek kamera ile kim yarışacak?"

Vay be! İşte bu incecik telefonlar benim zevkim! Titanium çerçeve de mi? Şıklık abidesi olur o zaman 😎 Tek kamera mı acaba yeter mi acaba? 🤔 Ama A19 çipi ile hızlı çalışır heralde, hadi bakalım bakalım ne çıkacak!

Ooohh incecik telefon mu çıkıyor? 😍 Titanium çerçeveyle de şık olmalı! Tek kamera mı acaba? 🤔 Neyse ben heyecanla bekliyorum bakalım neler olacak! 🤩

İnce tasarım güzel tamam da tek kamera mı? Bu çağda tek kamera ile kim yarışacak? Apple yine eski numarayı yapıyor sanki.

Vayyy be! İncecik telefon mu çıkıyor? 😍 Titanium çerçeveyle de şık olur kesin! Tek kamera mı acaba, merak ediyorum 🤔 A19 çip ile süper hızlı çalışır heralde! 🤩

Tek kamera mı?? Apple ne yapıyor anlamıyorum! Bu çağda tek kamera mı? Gerçekten mi ciddiye alıyoruz bunları? 😠😡

Tek kamera mı? Ciddi mi oluyorsunuz? Apple bu nasıl şaka yapıyor! Herkes çift, üçlü kamera kullanırken tek kamera ile mi yarışacaklar şimdi? 😠😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri