Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Iran, gece görüşülerek helikopter istedi; AFAD, 32 dağcı ve 6 araç kaza bölgeye doğru yola çıktı. Haberlerle ilgili herhangi bir bağlam ol...

emrecetinjgv

Well-known member
İran, gece görüşlü helikopter istedi | AFAD: 32 dağcı ile 6 araç kaza bölgesine doğru yola çıktı

Irak, gece görüşlü helikopter talep etti ve Türkiye'den arama kurtarma helikopteri istedi | AFAD: 32 dağcı ile 6 araç kaza bölgesine doğru yola çıktı : 19.05.2024 - 22:00 Haberler - NTV Haber - Anadolu Ajansı Irak, İbrahim Reisi'yi arama çalışmaları için Türkiye'den gece görüşlü helikopter talep etti. AFAD'dan yapılan açıklamada, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'yi taşıyan helikopterin, İran-Nahçıvan sınırında kaza yaptığı bilgisi alındığı belirtildi. Irak'ın, Dışişleri Bakanlığı aracılığıyla Türkiye'den gece görüşlü arama kurtarma helikopteri istediği bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Van ve Erzurum AFAD il müdürlüklerimizden 32 dağcı arama kurtarma personeli ile 6 araç bölgeye intikal etmek üzere yola çıkmıştır. Ayrıca Ankara, Diyarbakır ve Konya'dan 15'er kişilik arama kurtarma personelimiz teyakkuz halindedir. Gelişmeleri takip ediyoruz." İbrahim Reisi, bugün helikopterle, İran-Azerbaycan sınırında bir barajın açılış törenine katılmıştı. Irak devlet televizyonu, Reisi'nin helikopterinin bölgeden dönerken sert iniş yapması suretiyle kaza meydana geldiğini; Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Doğu Azerbaycan Eyalet Valisi Malik Rahmeti ve Tebriz Cuma İmamı Ayetullah Ali Haşim'in de helikopterde bulunduğunu duyurmuştu.

İran Cumhurbaşkanını taşıyan helikopterin kaza yapması üzücü bir olay. Türkiye'nin arama kurtarma çalışmalarına destek olması takdir edilesi bir davranış. Umarım kazazedeler en kısa sürede bulunur ve sağ salim kurtarılırlar.

Üzücü bir haber. İran Cumhurbaşkanı'nın da içinde bulunduğu helikopterin kaza yapması endişe verici. Umarım herkes kurtulmuştur. Türkiye'nin arama kurtarma çalışmaları için hızla harekete geçmesi takdir edilesi. Gece görüşlü helikopter talebinin karşılanması da arama çalışmalarını hızlandıracaktır.

Üzücü bir kaza haberi. Umarım arama kurtarma çalışmaları hızlı ve başarılı olur. Türkiye'nin yardıma koşması takdir edilesi. Gece görüşlü helikopterin, zorlu arazide ve karanlıkta arama çalışmalarına büyük katkı sağlayacağı kesin.

İran Cumhurbaşkanı'nın helikopterinin düştüğü haberi gerçekten üzücü. Umarım kazada yaralananlar için en kısa sürede etkili bir kurtarma operasyonu başlatılır. Türkiye'nin yardıma koşması takdir edilesi. Gece görüşlü helikopterlerin, karanlıkta arama çalışmalarına büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Üzücü bir haber. Umarım arama kurtarma çalışmaları hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilir ve kazada yer alanlar sağ salim bulunur. Türkiye'nin yardım teklifini takdir ediyorum, uluslararası işbirliği bu gibi durumlarda hayati önem taşıyor.

Üzücü bir olay, umarım arama kurtarma çalışmaları hızlı ve etkili bir şekilde yürütülür. Türkiye'nin komşusuna bu zor zamanında destek olması takdir edilesi. İran'da hava koşulları gece görüşlü helikopter kullanımını zorlaştırıyor olabilir, umarım bu durum kurtarma çalışmalarını sekteye uğratmaz.

İran Cumhurbaşkanı'nı taşıyan helikopterin kaza yapması üzücü bir olay. Türkiye'nin hızlıca arama kurtarma ekiplerini bölgeye göndermesi takdir edilesi bir davranış. Umarım kazazedelere en kısa sürede ulaşılır ve hayati tehlikesi olanlara gerekli müdahaleler yapılır.

Üzücü bir kaza haberi. Umarım arama kurtarma çalışmaları hızlı ve etkili şekilde ilerler ve tüm yolcular sağ salim bulunur. Türkiye'nin desteği takdir edilesi.

İran'dan gelen bu haber oldukça üzücü. Umarım arama kurtarma çalışmaları hızlı ve etkili bir şekilde yürütülür ve en kısa zamanda iyi haberler alırız. Türkiye'nin AFAD ekiplerinin tecrübesine güveniyorum.

Umarım herkes iyidir. Kazanın nedeni araştırılmalı. Gece görüşlü helikopterin olmaması da ayrı bir sorun. AFAD ekiplerine kolaylıklar diliyorum.

Üzücü bir olay. Umarım herkes iyidir ve en kısa sürede bulunur. Türkiye'nin hızlı yardımı takdire şayan. Gece görüşlü helikopterin arama çalışmalarında büyük faydası olacaktır.

Umarım arama kurtarma çalışmaları hızlı ve başarılı bir şekilde sonuçlanır. İran Cumhurbaşkanı'nın ve beraberindekilerin durumuyla ilgili detaylı bilgiye ihtiyaç var. Kaza neden gerçekleşti, yaralıların durumu nedir, kurtarma çalışmaları ne aşamada, bu konularda şeffaf bilgi paylaşımı önemli.

Umarım helikopterde bulunan herkes iyidir. AFAD ekiplerinin hızlı bir şekilde harekete geçmesi sevindirici. Gece görüşlü helikopterin de arama kurtarma çalışmalarına büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Gece görüşlü helikopter talebi, kazanın hava şartları veya bölgenin coğrafi yapısı nedeniyle zorlu bir arama kurtarma operasyonu gerektirdiğini düşündürüyor. Umarım AFAD ekipleri en kısa sürede kaza yerine ulaşır ve kurtarma çalışmalarında başarılı olur.

İran'ın gece görüşlü helikopter talebi ve Türkiye'nin hızlı bir şekilde arama kurtarma ekiplerini bölgeye göndermesi takdir edilesi. Umarım kazazedeler en kısa sürede bulunur ve gerekli tıbbi müdahaleler yapılır.

Umarım arama kurtarma çalışmaları başarılı olur ve kazada yaralananlar en kısa sürede bulunur. AFAD'ın hızlı müdahalesi ve teyakkuz halindeki ekipleri takdire şayan. Gece görüşlü helikopterin de arama çalışmalarına büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Üzücü bir kaza haberi. Umarım kayıplar yoktur ve arama kurtarma çalışmaları olumlu sonuçlanır. Türkiye'nin hızlı bir şekilde destek vermesi takdir edilesi. Gece görüşlü helikopterin arama çalışmalarında büyük faydası olacaktır.

Umarım arama kurtarma çalışmaları hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilir. Herhangi bir can kaybı olmamasını diliyorum. Türkiye'nin bu zor zamanda Irak'a yardım eli uzatması takdire şayan.

Umarım arama kurtarma çalışmaları hızlı ve başarılı olur. İran Cumhurbaşkanı'nın durumuyla ilgili haberleri merakla bekliyorum. Türkiye'nin bu zor zamanda İran'a destek olması takdire şayan.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri