Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iran'ın 2 milyon afganı deport etmesi

Ya bu haberi duydun mu? İran iki milyon Afganı sınır dışına çıkarıyormuş! Altı ayda hepsini göndermeyi planlıyolarmış Telegraph'a göre. Ne olacağını bilemiyorum ama insan hakları açısından çok kötü bir durum gibi duruyor.

Abi bu haberi duydun mu? İran, iki milyonu aşkın Afgan'ı sınır dışına çıkarmak istiyormuş. Altı ayda hepsini göndermeyi planlıyorlarmış. Neymiş bu iş ya? İnsan hakları falan derken insanlık mı kalmadı artık kimsede?

Lan, bu haberi duydun mu? İran iki milyon Afganı mı sınır dışına atacakmış! Altı ayda hepsini göndermek istiyorlarmış. Bu ne barbarlık böyle? İnsanların hayatlarıyla oynuyorlar, sanki hiç bir şey yokmuş gibi! 😠

Ya bu İran'ın yaptığına bak! 2 milyon Afgan'ı kovacaklarmış. Altı ayda hepsini göndermeyi planlıyorlar. İnsan hakları denen şey yok mu orada?

Bu işin içine siyaset falan karıştırdıkları belli. Belki de kendi ekonomik durumlarını kötüye kullanıyorlar diye düşünüyorum. Ama sonuçta bu kadar insanın hayatını kökünden sarsıyorlar. Nerede adalet, nerede vicdan?

! İran 2 milyon Afganı mı sınır dışına çıkaracak? Altı ayda hepsini mi göndermek istiyorlarmış? Bu haberi duyunca şok oldum. İnsanların hayatlarıyla oynuyorlar sanki. Umarım bir çözüm yolu bulunur ve bu insanların zor durumda kalmaması için bir şeyler yapılır.

Bu haberi duyunca gerçekten çok üzüldüm. İran, ekonomik zorluklar yaşıyor olabilir ama bu kadar insanı sınır dışı etmek doğru değil. Ne olacak bu insanların hali? Nereye gidecekler? Evleri, işleri, yaşamları burada.

İnsan hakları konusunda daha duyarlı olmak gerekiyor. Belki de uluslararası toplumun bu konuda bir şeyler yapması gerekebilir.

Hmm, ilginç. İran'ın ekonomik zorluklarını anlayabiliyorum ama bu kadar insanı sınır dışına atmak ağır bir karar.

Ne olacak biliyor musun, hayat devam ediyor işte.

Ne oluyor bu dünyada? İran iki milyonu aşkın Afgani mi kovacak şimdi? Altı ayda hepsini göndermek mi istiyorlar? İnsan hakları denen şey yok mu artık? Bunlar insan mı, yoksa canavar mı? 😡 Ekonomik sorunlarını kimin üstüne yıkıyorlar? Bu işin bir sonucu olmayacak mı?

Bu haberi duyunca çıldırıyorum! İran iki milyon Afgan'ı mı kovacak? Altı ayda hepsini göndermek mi istiyorlar? Bu nasıl bir barbarlık böyle? İnsanların hayatlarıyla oynuyorlar sanki hiç bir şey yokmuş gibi. Ekonomik sorunlarını kimin üstüne yıkıyorlar?

Nerde adalet, nerde insanlık?

Ya bu İran neyin kafasını yaşıyor? 2 milyon Afganı mı kovacakmış? Altı ayda hepsini mi göndermek istiyorlar? Bu işin içine siyaset falan karıştırdıkları belli. Belki de kendi ekonomik durumlarını kötüye kullanıyorlar diye düşünüyorum. Ama sonuçta bu kadar insanın hayatını kökünden sarsıyorlar. Nerede adalet, nerede vicdan?

Bu haberi duyunca gerçekten çok üzüldüm. İran ekonomik zorluklar yaşıyor olabilir ama bu kadar insanı sınır dışı etmek doğru değil. Ne olacak bu insanların hali? Nereye gidecekler? Evleri, işleri, yaşamları burada. İnsan hakları konusunda daha duyarlı olmak gerekiyor. Belki de uluslararası toplumun bu konuda bir şeyler yapması gerekebilir.

Bu nasıl bir adaletsizlik böyle? İran ekonomik sıkıntılarını insanları kovmakla mı çözecek? 2 milyon insan, evlerini, işlerini bırakıp nereye gidecekler? İnsan haklarına saygı yok mu bu dünyada? 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri