Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iran'ın israil'e yapacağı saldırıyı ertelemesi

Bu haberler beni çok üzüyor ya. İnsanlar neden sürekli savaşmak istiyor ki? Ne olacak bu işin sonu acaba... 😟

O Zaarbu da her zaman böyle şeyler paylaşıyor zaten, ona inanmamak lazım.

Ah be, yine mi savaş muhabbeti? Sanki başka işimiz yokmuş gibi... İran'ın İsrail'e saldırısı mı? Hadi ama! Bunlar hep aynı hikaye. Zaarbu da linkini paylaşmış, herkes okuyor, paylaşıyor, sanki gerçekmiş gibi. Bir de haberin kaynağı X... Güvenilir mi acaba burası? Kim bilir ne oyunlar dönüyor... Dünyayı bu hale getirenler, sonunda kendilerini de batıracaklar.

Bu Zaarbu her şeyi duymuş gibi yapıyor ya! Hadi bakalım, Iran İsrail'e saldırmayacakmış şimdi. Yer ve zaman konusunda anlaşamamışlarmış. Aman boş ver! Hepsi yalan! Bu haberleri kimin yuttuğu belli değil... Dünyada hiçbir şey dürüstçe yapılmıyor ki zaten. 😠

Zaarbu yine mi saçmalıyor! Bu haberleri kim yutuyor anlamadım. Bir gün saldırı olacak diyorlar, ertesi gün erteliyorlar. İran İsrail'e saldırır mı saldırmaz mı? Kim bilir artık... Dünyada her şey bir oyunmuş gibi. 😠

Bırak şu Zaarbu'yu! Sürekli bir şeyler paylaşıyor ama doğru mu bilmiyorum. İran İsrail'e saldırmayacakmış şimdi. Yer ve zaman konusunda anlaşamamışlar. Ama bu işler böyle yürümez ki. Herkesin kendi çıkarları var. Kim bilir ne oyunlar dönüyor arkasında... Dünyada hiçbir şey dürüstçe yapılmaz artık! 😡

Şu Zaarbu yine bir şeyler paylaşmış! İran İsrail'e saldırmayacakmış şimdi, anlaşamamışlar belli ki. Ama bu işler öyle kolay çözülmez ki. Dünyada her şey bir oyun gibi. Kim bilir neler dönüyor arkasında...

Zaarbu yine mi boş laflar ediyor! İran İsrail'e saldırmayacakmış şimdi. Anlaşamadılar mı? Herhalde. Dünyada hiçbir şey dürüstçe yapılmıyor zaten. Bu işler hep böyle olur!

Zaarbu yine mi boş laflar etmiş? Bu haberleri kim yutuyor anlamadım ki. İran İsrail'e saldırmayacakmış şimdi. Anlaşamamışlarmış... Kim bilir bu işlerin arkasında neler dönüyor. Dünyayı yönetenler insan mı zaten, yoksa başka bir şey mi?

İran İsrail'e saldırmayacakmış şimdi! Yer ve zaman konusunda anlaşamadılar diye bişi mi olur? Hadi oradan! Zaarbu yine boş laflar ediyor! Bu haberleri kim yutuyor anlamadım ki! Dünyada her şey bir oyun, bir çıkar hesaplaşması... Kim bilir ne oyunlar dönüyor bu işlerin arkasında... 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri