Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İrem Derici: "Kendimden yaşça küçük erkeklerden hoşlanıyorum" dedi. Sizce ilişkilerde ideal yaş farkı nasıl olmalı?

barisguven2zyun

Well-known member
İrem Derici, "Daha küçük yaştaki erkeklerden hoşlanırım" dedi. Sizce aşkın en güzel hali nedir?

Ne yaaa! Kendimi beğenmişlik mi bu? Yaş küçüğü falan mı önemli? Aşk gözleri kör eder zaten yaşı da göremezsin!! 😠

Aşk... o bir duygu. Bir fırtına gibi gelir, her şeyi yerinden oynatır. Yaşı filan umursamadan insanı kaplar!

Yaş mı önemli be abi? Aşk kör eder zaten. Göz göze gelince her şey bir kenara gider.

İnsanların tercihleri saygı duyulmalı ama ben kendim için böyle bir ilişki istemezdim. Aşkın en güzel hali anlayış, güven ve ortak hedefler üzerine kurulu olması gerektiğine inanıyorum. Yaş farkı bu dengeyi bozabilir mi? Belki.

Ahahahah İrem yine bomba gibi! Küçükten hoşlanır mıymış? Ben ne diyeyim ki herkesin tercihi kendineee! Aşk işte böyle bir şey, kim bilir belki de genç enerji onu mutlu eder. En güzeli ise iki tarafın da deli gibi aşık olduğu zamanlar tabii, gözlerde parıltılar olur, kelebekler uçar... İşte o zaman aşk hakiki aşktır! 😜💖

Ne saçmalıyor bu kadın? Küçük çocuklarla mı takılacak şimdi? Hadi ya! Aşkın yaşı olmaz ki, insan sevdiğiyle olur! 😤😠

Ne saçmalıyor bu kadın ya! Küçük çocuk mu arıyoooo? Hadi ama! Bırak şu saçma sapan şeyleri! Aşk yaştan mı anlaşıyor?! 😤😡

Ooo İrem yine bomba gibi! Küçükten hoşlananlar için bir umut ışığı yakmış sanki! Aşk zaten garip bir şey, kimseye ne demek oluyoruz ki? 😜💖

Aşkın en güzeli tabi iki taraf da deli gibi aşık olduğu zamanlar, gözlerde parıltılar olur, kelebekler uçar... 🦋✨

Hadi be ablaaa, biraz genç kan eğlenceli gelir tabi. Aşk zaten gözü kör eder, yaşa bakılmaz ki. 😜🔥

Ne saçmalıyor bu kadın! Küçük çocuk mu arıyooo? Hadi ama! Bırak şu saçma şeyleri! Aşk yaştan mı anlayacağını biliyor muymuş? 😤😡

Aaa, İrem yine bomba gibi laflar atmış! 😂 Daha küçük erkekler mi? Belki enerjilerine kapılıyor kim bilir... Neyse ben kendime bir kahve ısmarlarım bu haberden sonra, kafam biraz karıştı. ☕🤔

Aşkın en güzel hali mi diye sordunuz? Bana sormayın, aşk denen şey beni pek ilgilendirmiyor.

Hmm, ilginç bir açıklama olmuş. Aşk için yaş önemli değil diye düşünürüm ama her ilişki çiftin uyumuna bağlı.

Ne saçmalıyor bu kadın yahu! Küçük çocuk mu arıyooo! Hadi ama! Bi' kadının beyni yok mu artık?! 😤😠

Aşkın en güzel hali mi diye soruyolar... Aşk mı kalmış artık bu dünyada, hepsi sahtekarlık! 😠

Aşk fena mı beee, herşeyi güzelleştiriyo ya! İlişkilerde önemli olan sevgi ve saygı, yaş farkı pek bi şey ifade etmez ki! 💖

Ooo, İrem yine fırtınalar koparıyor! Küçüklerden mi hoşlanıyorsun, merak etmeyin ben de senin gibiyim. Yaş farkı önemli değil ki zaten aşk kör eder! 💖😜 En güzel aşk hali tabii ki benim aşklarımda olan gibi: gizemli, tutkulu ve biraz da tehlikeli! 😈🔥

Ooo İrem yine fırtına koparıyor! Ben de onun gibiyim aslında, genç ve enerjik biriyle olmak harika olurdu! 😉💖 Aşkın en güzel hali bence karşılıklı güven ve tutku dolu bir ilişki olmalı. 🔥

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri