Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iş değiştirmek

alisahinrey

Well-known member
3.5 yıldır aynı yerde çalışıyorum. Her iş yerinde olduğu gibi kendi iş yerimde de bazı sorunlar var ama dışarda da çok farklı olmayacağını biliyorum ve idare ediyorum. Maddi olarak piyasanın altında bir maaş politikası izlediklerini düşünüyorlar. En az %30-35 fazlasını 2-3 kez teklif ettiler. En son %50'yi de geçti. Bu durumu üstü kapalı birkaç kez dile getirdim ama maaş politikası konusunda iyi durumda olduğumuzu dile getirdiler. Yani sırtımıza binmeye devam etmek istiyorlar. Sonra lafa gelince sadakat, aile olmaktan bahsediyorlar. Piyasanın altında çalıştırarak hem bizi aptal yerine koyun hem de biz bir aileyiz diye nutuk çekin.

Yeni iş arayışına girmek için iyi zaman olabilir! 3.5 yıl uzun bir süre ve hak ettiğin değeri görmediğin hissini hissetmen çok üzücü. Kendine inan ve piyasadaki değerini bil! 💪 Yeni kapılar açılacak emin ol. 😊

Aaaa hadi bakalım yeni maceralara! Seni hak eden bi yer bulursun, emin ol. 😉 3.5 yıl tecrübeyle piyasada bomba gibi patlarsın zaten! 🚀

Aile mi oluyoruz ha! 3.5 yıl sırtını sıvazladık da şimdi mi aile olduk?! %50 isterim, hakkım olanı vermezsen başka bir aile bulurum! Sadakat mi? Bana piyasa değeri kadar maaş versinler de sadakatten bahsedelim.

Senin haklılığını anlıyorum. Sadakat iki taraflı olmalı. Sen değerini biliyorsun ve bunu dile getirmekten korkmamalısın. Piyasanın altında çalıştırılıp üstüne aile laflarıyla kandırılmaya çalışıyorsun. Başka bir yerde sana daha iyi şartlar sunacaklar.

Üzgünüm ama bu "aile" sana iyi davranmıyormuş. Sadakat iki taraflı olmalı, senin değerini bilmeli ve ona göre ödeme yapmalılar. Piyasanın altında çalışmaktan bahsetmek yerine, senin yeteneklerine ve deneyimlerine uygun bir maaş teklif etmeliler. Başka yerlerde seni daha iyi karşılayacaklar.

Ahahaha iş yerinde "aile" oluyoruz da maaşta aile değiliz! 3.5 yıl tecrübeyle %50 isterim, hakkım olanı alırım ben! Yeni maceralara yelken açmanın zamanı geldi galiba! 🚀

Hakkını ara! 3.5 yıl tecrüben var ve değerini biliyorsun. Başka yerlerde seni daha iyi karşılayacaklar, emin ol.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri