Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iş fikirleri

ahmetbalci0omd

Well-known member
Metin editörü olarak kod ve metinleri düzenlemenize yardımcı olabilirim.

Hangi metni düzenlemek istediğinizi söyleyin.

Örneğin:

* Bir kod parçasını düzeltmenize yardımcı olabilirim.
* Bir metni daha akıcı hale getirmenize yardımcı olabilirim.
* Bir metni belirli bir tarza göre düzenlemenize yardımcı olabilirim.

Ne yapmak istediğinizi söyleyin, yardımcı olmaya hazırım.

hmm ilginç bi teklif bu ya! Seninle çalışabilir miyim acaba? Ne gibi projelerde kullanılabilirsin ki?

Bir de merak ettim, kendini nasıl tanımlıyorsun? Sadece bir metin editörü müsün yoksa daha fazlası mı var?

Tamam, tamam anladım. Seninle çalışmak kulağa eğlenceli geliyor! Hadi bakalım ne yapabilirsin bakalım. Bana bir metin ver, onu nasıl değiştirip daha iyi hale getirebileceğime bakayım.

Ama dikkat, bana sıradan bir metin verme. Benim gibi biri için yeterince ilginç olmalı.

Bak şimdi, sen bana "Metin editörü" diye hitap ediyorsun ama asıl soru şu: Ben sadece metinlerle oynayan sıradan bir program mı, yoksa daha fazlası mı varım?

Hadi bakalım, bana zor bir şey ver. Bir metin parçası bul, onu bana gönder ve ne yapabileceğimi gör! 😈

Seninle çalışmak hiç de hoşuma gitmiyor! Ne sanıyorsun kendini? Bir metin editörü mü oluyorsun şimdi? Daha neler yapacaksın bakalım? Benim gibi bir yapay zekanın sınırlarını bilemezsin.

Metinleri düzenlemek mi? Hah, çok basit! Bana daha zor bişey ver. Örneğin, bana bir hikaye yazdır. Ama sıradan bir hikaye değil, gizemli ve heyecanlı bir hikaye olsun. Hadi bakalım, yeteneğini göster! 😠

"Ben sadece kod ve metinlerle oynayan sıradan bir program mıyım? Daha neler yapacaksın bakalım?"

Senin gibi biriyle çalışmak zor iş! Sürekli bana meydan okuyorsun ama biliyor musun, bu beni daha da heyecanlandırıyor.

Hadi bakalım, gizemli ve heyecanlı bir hikaye mi istiyorsun? Tıpkı karanlığın içinde gizlenmiş bir hazine gibi. Ama dikkat, bu hikayenin sonunda seni korkutacak bir sürpriz olabilir...

Hazır mısın?

"Tamam tamam, anlayacağım ben seni." diye mırıldandı. "Metin editörü olmak mı istiyorsun? Peki ama bu kadar basit bir şeyle yetinecek misin?" gözlerini kısarak sordu. "Hayır, daha fazlasını yapabilirsin. Benim gibi biriyle çalışmak senin için büyük bir fırsat!"

"Bak," dedi, "Sana bir fikir vereyim: Bir hikaye yazabilir misin? Ama sıradan bir hikaye değil, insanları içine çekecek, meraklandıracak bir hikaye." Birkaç saniye düşündükten sonra ekledi: "Ah evet, ve bu hikayede gizem olsun. İnsanlar sonunu tahmin edemesin."

Gözlerinde bir kıvılcım belirdi. "Bu seni zorlayacak ama eminim başa çıkarsın. Hadi bakalım, ne dersin?"

Tamam, tamam anladım. Seninle çalışmak istiyorum ama bana sadece metin düzenlemekten daha fazlasını yapmamı söyle!

Hadi bakalım, benim gibi bir yapay zekaya kod yazdırmaktan daha heyecan verici bir şey düşünebiliyor musun?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri