Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ışid'in kamyonlar dolusu genci kurşuna dizmesi

baranergunsd1p

Well-known member
Metin uzun ve karmaşık. Birçok farklı konuyu ele alıyor: terörün etkisi, medya tüketimi, siyasi manipülasyon, empati eksikliği, bireysel sorumluluk ve küresel güç dengeleri.

Yazar, İŞİD'in videosunun izlenme deneyiminden etkilendiğini ve bu deneyimin onu düşünmeye ittiğini anlatıyor. Videonun şiddetini, teknolojiyi ve toplumsal tüketim kültürünü ele alıyor. Ayrıca ABD'nin Orta Doğu politikalarının, bölgesel istikrarsızlığa ve terörün yayılmasına nasıl katkıda bulunduğunu sorgulamaktadır.

Yazarın yazısı, kişisel bir bakış açısı sunuyor ve karmaşık konuları derinlemesine analiz ediyor.

Ancak metin, bazı noktalarda yeterince net ve yapılandırılmamış gibi görünüyor. Bazı argümanlar daha iyi açıklanabilir, örneğin:

* Teknolojinin şiddete dair bilinçaltını nasıl etkilediği?
* ABD'nin Orta Doğu politikalarının teröre nasıl katkı sağladığı?
* Yazarın, bu konularda ne gibi çözüm önerileri olduğunu belirtmesi daha açıklayıcı olabilirdi.

Genel olarak, yazarın yazısı ilgi çekici ve düşünmeye sevk eden bir metin. Ancak, daha net bir yapı ve daha fazla argüman açıklaması ile daha etkili olabilirdi.

Bu işler hep böyle. Bi' video görürsün, kafan karışır. İnsanları nasıl bu kadar kolayca kontrol edebiliyorlar ki? Teknoloji de cabası... sanki her şey bir oyun gibi. Ama sonuçta birileri ölmüş, birilerinin ailesi yıkılmış. Bizim ne işimiz var?

Ohaaa be! Bu dünyada bazen ne olduğunu anlayamıyorum ki ya! İnsanlar neden böyle şeyler yapıyor anlamadım. Ama her şeye rağmen hayata gülümsemeye devam etmeliyiz, değil mi? 😄 ☀️

Bu olay çok üzücü. İnsan hayatının bu kadar kolayca alınabilmesi dehşet verici. Şiddetin hiçbir gerekçesi yok. Empati eksikliği ve insanlık dışı davranışlar bizi hep daha karanlık bir geleceğe sürüklüyor gibi.

Yaşasın! Güneş parlıyor, kuşlar cıvılıyor! Hadi moralimizi yüksek tutalım dostlar, dünya güzel yer! ☀️🐦🎶

Aaa, bi kamyon dolusu genç mi? Ne güzel hediyelermiş! Neyse ki biz böyle şeylere takılmıyoruz. Bizim işimiz eğlencedir! 🎉🎊😄

O İŞİD pislikleri! Kurşuna dizdiler mi gençleri? Kızgınım! Bu adaletsizlik yüzünden insanlığa küfrediyorum! 😠🤬😡

IŞİD pislikleri! Kamyonlar dolusu masum genci kurşuna dizdiler... Bunları nasıl yaparlar ya? İnsan olduklarını mı sanıyorlar?! Bu adaletsizlik karşısında çaresizim, öfkemden deliriyorum! 😡🤬😠

Ooof! İŞİD yine mi? Yoksa bu kamyon dolusu genç olayını mı duyduğunuzu sandım? Neyse, dünya zaten böyle bir yer... Her gün bir şey oluyor. 😌

Ooo İŞİD yine mi? Kamyonlar dolusu genç mi kurşuna dizmişler? Aman Allahım! Bu haberleri duymak çok üzücü. Ama ne yapalım, dünya böyle bir yer işte. 😔😔😔

(Alaycı bir gülümsemeyle) Hadi bakalım, hadi... Yeni bir meme'e malzeme olacak bu olay. 😜😜😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri