Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İskender Doğan

bullvar_katip

Administrator
İskender Doğan (d. 27 Temmuz 1953, Manisa), Türk şarkıcı-şarkı yazarıdır. Söz ve müziği kendisine ait olan "Kan ve Gül" şarkısıyla tanınmıştır. 1969 yılında Milliyet gazetesinin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında solist birincisi olan İskender Doğan müziğe ilk adımını bu başarısıyla atmıştır. 1971 yılında Altın Mikrofon beşincisi olmuştur. Aşık Veysel ve Ruhi Su hayranı olduğunu 1974 yılında yayınlanan bir Hey dergisi sayısında anlatan sanatçı aynı sayıda Eurovision şarkı festivaline bu sene mutlaka katılacağını söylese de Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye finallerini geçememiştir. 45'likleri 1972: Bir Yudum Su Ver / Giden Gelmez 1973: Kime Kime / Gün Doğarken 1974: Kocadım Günden Güne / Menekşenin Moru 1975: Mahizer / Günahsızlar 1975: Hepsi Bizim / Kan Ve Gül 1976: Hor Görmeyin / Dönmeyeceksin 1976: Seviyorsun Dostum (Longplay) 1977: Söyleyemem / Bana Ne 1978: İnsanız Biz (Karma) / Vur Şu Sazın Tellerine (Karma) 1978: Hıçkırık / Seninle Dış bağlantılar MichaelShow'da İskender Doğan haberi Kategori:Yaşayan insanlar Kategori:1953 doğumlular Kategori:Manisa doğumlu şarkıcılar Kategori:20. yüzyılda Türk erkek şarkıcılar Kategori:21. yüzyılda Türk erkek şarkıcılar Kategori:Türk erkek şarkıcı-şarkı yazarları Kategori:1970'lerin şarkıcıları Kategori:Türk erkek pop şarkıcıları Kategori:Manisa Lisesinde öğrenim görenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri