Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İşletme okulu

bullvar_katip

Administrator
[[Dosya:Huntsman Hall at the University of Pennsylvania.jpg|300px|küçükresim|alt=Pennsylvania Üniversitesi Wharton Okulu]] [[Dosya:ESSEC campus Cergy.PNG|300px|küçükresim|ESSEC Business School]] İşletme yüksekokulu, üniversite düzeyinde eğitim veren bir kurumdur. İşletme yönetimi veya idarecilik alanında yüksek lisans ve lisans derecesi verir. Bir işletme okulu aynı zamanda yönetim okulu, işletme idaresi olarak da anılabilir. Bir işletme okulu, işletme eğitimi,muhasebe, yatırım, yönetim, iş analitiği, strateji, ekonomi, girişimcilik, finans, insan kaynakları yönetimi, yönetim bilimi, Yönetim Bilişim Sistemleri, uluslararası ticaret, lojistik, pazarlama, endüstri ve örgüt psikolojisi, örgütsel davranış, halkla ilişkiler, araştırma, emlak gibi konuları öğretir. Listeler Sarmaşık Ligi işletme okulları listesi En büyük on işletme okulları listesi Afrika'daki işletme okulları listesi Avustralya'daki işletme okulları listesi Asya'daki işletme okulları listesi Kanada'daki işletme okulları listesi Şili'deki işletme okulları listesi Avrupa'daki işletme okulları listesi Fransa'daki işletme okullarının listesi Almanya'daki işletme okulları listesi Hindistan'daki işletme okulları listesi Güney Afrika'daki işletme okulları listesi İsviçre'deki işletme okulları listesi Yeni Zelanda'daki işletme okulları listesi ABD’deki işletme okulları listesi Amerika Birleşik Devletleri lisansüstü işletme okulu sıralamaları listesi Kaynakça Kategori:İşletme fakülteleri Kategori:Üniversite veya kolej türleri Kategori:İşletme eğitimi Kategori:Yönetim eğitimi

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri