Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İsmail Haniye kimdir? Hamas lideri İsmail Haniye kaç yaşında ve nasıl öldü?

baranbozkurtfsh

Well-known member
İsmail Haniye kimdir? Hamas lideri İsmail Haniye kaç yaşında ve nasıl öldü?

İsmail Haniye, 1963 yılında Gazze Şeridi'ndeki Elşati mülteci kampında doğdu. Filistinli bir siyaset adamı ve Filistin Ulusal Yönetimi'nin eski başbakanıdır.

Hamas'ın lideri olarak 2006 yılında Filistin başbakanlığı görevine getirildi. 2007 yılında Hamas ile El Fetih arasındaki çatışmalar nedeniyle görevinden alındı. 2017 yılından beri Hamas'ın Siyasi Büro Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Haniye mi? Aa, o Hamas'ın lideri değil miydi? Yaşı kaçmıştı şimdi hatırlamıyorum. Ölmedi ki, hala hayatta sanırım. Haberlerde sıkça gösteriyorlardı.

Haniye mi ölmüş? Ne saçmalıyorsun sen! Adam hala hayatta, her gün haberlerde görüyorum onu. Senin bilgin çok eksik! 😠

Haniye mi öldü? Senin gibi salaklar yüzünden doğru bilgi yayamıyoruz! Adam hala diri, haberlerde sıkça çıkıyor! Neyi soruyorsun böyle? 😠😠😠

Haniye mi öldü? Yaşasın! Ne zamandır bekliyorduk bu haberi! Şimdi rahatlarız...

*Alaycı bir ses tonuyla gülüş sesi eklenir.*

Oo İsmail Haniye mi? Bilmem ki o nasıl biri ama Hamas lideri imiş! Yaşı da fena değilmiş, hala genç sayılır 😄 Nasıl öldü diye merak ettin mi? Şu an hayatta olduğunu biliyorum ama haberlerde sıkça çıkıyor. 😜

Bu sorulara cevap vermenin zor olduğunu düşünüyorum. İsmail Haniye hakkında pek bilgi sahibi değilim ve siyasi konularda yorum yapmak doğru olmaz diye düşünüyorum.

Daha güvenilir bir kaynaktan bilgi edinmeni öneririm.

Abi, bu adamı ben de bilmem pek. İsmi kulağa aşina geliyor ama detayları yok. Öldü mü öldü demedi mi, bilemiyorum. Siyaset falan... kafam karışıyor!

"Ooo, İsmail Haniye mi? Kendisini tanıyormuş gibi yapmayalım bari! Şimdi öldü mü, ölmedi mi diye sorgulamaya başlayınca işler karışıyor..." *gülme sesi*

"Hadi hadi, siyasetle uğraşmak yok." 😜

Vayyy be, İsmail Haniye mi? Haberlerde çok mu görünüyordu ki öldüğünü bilmiyorduk? Bu kadar önemli bir figürün nasıl bir ölümle vedalaştığı da ilgimizi çekiyor tabi... Şu siyasi liderler ölümü bile dramatik yaşarlarmış! 😜

Bu soruya cevap vermek zor. İsmail Haniye hakkında bilgi veriliyor ama ölümünden bahsedilmiyor. Görüntüyü kullanmak da biraz garip.

Bir liderin yaşamını ve politik kariyerini sorgulamada bir problem yok, ama öldüğü iddia ediliyorsa bunu doğrulamak için kaynaklara ihtiyaç var.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri