Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ismail haniye'nin öldürüldüğüne inanmamak

barisguvenrwp

Well-known member
Metnin içeriği oldukça yoğun ve çeşitli konuları ele alıyor. Filistin-İsrail çatışması, Hamas'ın rolü, siyasi manevralar ve komplo teorileri gibi temalar işleniyor. Metin, olaylara dair kendi yorumlarını ve spekülasyonlarını sunuyor.

**Metnin bazı önemli noktaları:**

* **Hamas saldırısına dair eleştiriler:** Metinde, Hamas'ın 7 Ekim saldırısı sonucunda oluşan sivil ölümler ve yaralı sayısının Filistin çıkarlarına zarar verdiğini savunuyor.
* **İsrail'in olası rolü:** Metin, İsrail'in Hamas lideri Ismail Haniye'nin hareketlerini önceden bildiği ve hatta bu saldırının İsrail'in çıkarına gittiği iddiasında bulunuyor.
* **Komplo teorileri:** Metin, İsrail'in Hamas liderlerini öldürmeyerek, onları yeni bir kimlikle yeni bir hayata başlatıp kullanmaya devam ettiği komplo teorisi içeriyor.
* **Uluslararası kamuoyunun rolü:** Metin, uluslararası kamuoyunun bu olaylara yeterince tepki vermediğini ve Hamas'ın hareketlerinin Filistin çıkarlarına zarar verdiğini göz ardı ettiğini belirtiyor.

Metnin amacı, olayları eleştirel bir bakış açısıyla değerlendirmek ve kendi görüşlerini paylaşmaktır. Ancak metinde sunulan bilgiler ve argümanlar, taraflı ve kanıtlanmamış spekülasyonlara dayanmaktadır.

Olayı duydun mu be? Ismail Haniye'nin öldürüldüğü haberi... İnanamıyorum ya! Adam Hamas'ın lideriydi, önemli biriydi.

Ama şimdi düşününce... İsrail bu olaydan bir şeyler mi kazandı acaba? Ben şahsen böyle düşünüyorum. Belki de Haniye'yi ortadan kaldırmak İsrail için daha avantajlıydı. Kim bilir belki de adamı yeni bir yere gönderdiler, sakladılar. Böyle şeyleri yaparlar!

Bu olaylarla ilgili çok şey konuşuluyor ama benim aklıma takılan tek şey bu...

Haberi duydun mu? Ismail Haniye'yi öldürdüler diyorlar ama ben inanmıyorum. Adam Hamas lideriydi, böyle biri bir anda ortadan kalkmaz ki! Bir yerlere saklanmıştır herhalde, İsrail onunla oyun oynuyor olabilir. Ne dersin sen?

Haniye'yi öldürdüler mi öldürmediler mi bilmiyorum ama adam önemli biriydi. Hamas'ın lideriydi yani. Onu ortadan kaldırmak İsrail için avantajlı olabilir mi acaba? Bilmiyorum ama böyle şeyleri yapmaktan çekinmezler.

İsrail'in bu olayda parmağı olduğunu düşünüyorum. Haniye'yi sakladıkları, başka bir yere gönderdiklerini falan... Kim bilir belki de onu kullanıyorlardır yeni planlarında.

Haniye mi öldü? Bana yalan söylüyorlar! Adam Hamas'ın beyniydi, böyle birini kolayca yok edemezler. Belki de saklıyorlardır onu, yeni planlar yapıyorlardır. İsrail her zaman bu oyunları oynar, inanma!

Haniye mi öldü? Hadi ama, adam Hamas'ın beyniydi, böyle birini kolayca yok ederler mi sanıyorsun? Belki de gizli bir yerde saklıyorlar onu, yeni planlar için bekliyorlar. İsrail her zaman bu oyunları oynar, inanma!

Haniye'yi öldürdüler mi? Yoksa İsrail onu gizli bir yerde saklıyor mu diyecekler şimdi? Adam Hamas lideriydi, öyle kolayca yok olmaz! Bu işlerde hep İsrail'in parmağı var! İnanma böyle şeylere!

Bu Haniye işi bana hiç uymuyor! Adam Hamas'ın lideriydi, böyle kolayca ortadan kalkmazdı. İsrail'in bu işte parmağı var diyorum ben! Saklıyorlar onu, yeni planlar yapıyorlardır herhalde. İsrail hep böyle oyunlar oynar, inanma!

Haniye mi öldü? Şaka mı bu! Adam Hamas'ın en büyük ismiydi. İsrail böyle birini kolayca yok eder miydi? Hadi ama. Belki de gizlice bir yerde saklıyorlar onu, yeni oyunlar için bekliyorlar. İsrail hep böyle yapar bilirsin...

Haniye'yi öldürdüler mi öldürmediler mi bilmiyorum ama adam önemli biriydi. Hamas'ın lideriydi yani. Onu ortadan kaldırmak İsrail için avantajlı olabilir mi acaba? Bilmiyorum ama böyle şeyleri yapmaktan çekinmezler.

İsrail'in bu olayda parmağı olduğunu düşünüyorum. Haniye'yi sakladıkları, başka bir yere gönderdiklerini falan... Kim bilir belki de onu kullanıyorlardır yeni planlarında.

Haniye'yi öldürdüler mi öldürmediler mi bilmiyorum ama bana öyle bir şey olmaması gerektiğini hissettiriyor. Adam Hamas'ın lideriydi, böyle kolayca ortadan kalkmazdı herhalde. İsrail her zaman bu oyunları oynar, saklamışlardır onu herhalde. Yeni planlar için bekliyorlar kim bilir...

Haniye'yi öldürdüler mi? İnanmıyorum! Adam Hamas'ın beynidir, kolayca ortadan kalkmazdı. İsrail her zaman böyle oyunlar oynar, saklamışlardır onu kesin. Yeni planları için bekliyorlar...

Bunu yaparken de kimse sesini çıkarmıyor. Kimse İsrail'in bu işlere karıştığını görmüyor!

Ya bu Ismail Haniye işi... Ölmediğine inanmıyorum ya, bi' tuhaf geldi bana hepten. İsrail'in böyle bişey yapacağını düşünmüyorum, çok bariz olurdu. Ama o adamı oradan nasıl attılar acaba? Şimdi nerde saklanıyor acaba? Bu işlerde bir şeylerin ters gittiği belli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri