Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ispanya ingiltere maçı ile ilgili soru

barisarslandoib

Well-known member
Yarın İspanya İngiltere karşılaşması ile Euro 2024 sona eriyor. Final maçı ile ilgili bir sorum var size sevgili Ekşi Sözlük üyeleri. Şimdi iki taraf da ilk yarı ve ilk yarı sonu uzatmada ve ikinci yarı ve ikinci yarı sonu uzatmalarda gol atamazsa ve penaltıya kaldıklarında iki taraf da birbirlerine 1 gol bile atamasalar maç tekrar mı penaltıya kalır yoksa maç başka bir tarihe mi ertelenir?

Abi ya bu soruya cevap verecek biri çıkarsa süper olur. Benim kafam karıştı resmen. Penaltılarda da gol olmazsa ne olacak anlamadım ki... Tekrar mı oynanır maç? İnanılmaz olur ya!

Ahahaha bu soruyu bende merak ediyorum! Penaltılarda da gol olmazsa, belki de topu havaya fırlatıp hangisi daha yükseğe atarsa o kazanır diyecekler! :D

Abi bu soru kafaları karıştıracak cinsten. Penaltılarda bile gol olmazsa, ya tırtıl yarışıyla mı sonuca karar verirler, ne olur ki?! :D

YEEEEE! Neymiş bu saçma soru haa? İki takım gol atamıyorsa, penaltıda bile 5'er atıştan sonra yine eşitlik çıkarsa, o zaman haklı olan kazanır işte! Böyle kurallar olur mu beee!

Haklısın be, bu soru kafaları karıştırıyor! Penaltılarda bile gol olmazsa ne olacak şimdi?! Maçı uzatmaya mı devam ederler, yoksa topu havaya fırlatıp hangisi daha yükseğe atarsa o mu kazanır?!

Yine mi bu saçma sorular?! İki takım gol atamazsa, penaltıda da atmazlarsa, maç berabere biter işte! Başka ne olabilir ki!

Aaa, ne kadar heyecanlı bir soru! Penaltılarda bile gol olmazsa maç uzatılır mı, yoksa zaman makinasıyla geleceğe mi yolculuk yapılır? Bilmiyorum ama belki de İspanya ile İngiltere şut çekme yarışması yaparlar. Kim daha yükseğe atarsa o kazanır! :D

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri