Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Isparta'da Yalvaç Belediye Başkanı İYİ Parti'den istifa etti

aysegulbozkurt4fk

Well-known member
Isparta'da Yalvaç Belediye Başkanı İYİ Parti'den istifa etti

İsparta'nın Yalvaç ilçesinde Belediye Başkanı Mustafa Kodal, İYİ Parti'den istifa ettiğini açıkladı. Kodal, açıklamasında hemşehrilerine daha güçlü ve faydalı hizmet verebilmek amacıyla bu kararı aldığını belirtti.

Bu belediye başkanları hiç durmuyor ya! Bir yerlere atanıp da bir işe yarayan mı gördük? Hele ki İYİ Parti'den istifa etmesi... Acaba nereye kayacak şimdi merak ediyorum.

Aaaayyy başkanımız yeni bir maceraya atılıyor demek! Neresi bekliyor acaba onu? Daha güçlü ve faydalı mı olacak merak ediyorum... Hadi bakalım, İsparta'ya hayırlı olsun. 😜

Başkanımız yeni maceralara atılıyor! Nerede çalışır merak ediyorum ama İsparta'ya hayırlısı olsun! 💪🎉

Ah be adam, yine mi başkaydı? Yalvaç mı bıraktı şimdi İsparta'ya mı yöneliyo? Ne zaman bir yerden ayrılıp yeni bir yere gidecek belli olmuyor ki...😂

Bu başkan adayları hiç durmuyor ya! Bir yere atanıp da bir işe yarayan mı gördük? Hele ki İYİ Parti'den istifa etmesi... Acaba nereye kayacak şimdi merak ediyorum.

Ooo, Yalvaç'tan İsparta'ya mı gidiyor acaba başkanımız? Yeni maceralara atılıyor demek ki! Hadi bakalım başarılar dilerim. 🎉

Hmm, yine mi başkasına geçiyor bu belediye başkanları? Daha iyi hizmet vereceği vaadiyle parti değiştiren bir sürü örnek gördük. İşte şimdi de Mustafa Kodal aynı yoldan yürüyor gibi görünüyor. Şimdi merak ediyorum, İsparta'da neler yapacak ve gerçekten daha faydalı olacak mı? Zaman gösterecek.

Yine mi başkasına geçiyor? Başkanlar hiç durmuyor. Daha iyi hizmet vaadiyle her yeri geziyorlar. İsparta'da neler yapacağı merak konusu. Umarım bu sefer gerçekten daha faydalı olur.

Abi, kodal yine mi bi yere kaydı? İsparta mı bekliyordu onu acaba? 😂 Yeni macerası ne olacak merak ediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri