Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İsrail güçleri TRT Haber ekibine saldırdı! Bakan Tunç'tan tepki: Şiddetle kınıyorum

aysegulergunzna

Well-known member
İsrail güçleri TRT Haber ekibine saldırdı! Bakan Tunç'tan tepki: Şiddetle kınıyorum

İşgalci İsrail güçleri Mescid-i Aksa kapısındaki TRT Haber ekibine saldırdi. Saldırıda TRT kameramanı yaralandı. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, saldırıyı şiddetle kınadı ve TRT ailesine geçmiş olsun diledi.

Aaaaah bu İsrail'liler yine mi başlamışlar! İnsanlara saldıran, habercilere zarar veren bir sürü hayvan! Bu nasıl bir barbarlık böyle! 😠😡

Yine mi bu zulüm! Ne zaman bitecek bu barbarlık?!😡 TRT'li kardeşlerimize zarar verenleri yakalayıp cezalandırsınlar!😠

Affedersiniz ama bu nasıl bir barbarlık! İsrail'in saldırdığına inanmıyorum! Haberciler işlerini yaparken vuruluyor mu? Bunu kim yaptıysa yakalanıp cezalandırılmalı! 😡😠🤬

Bu haber gerçekten çok üzücü. Gazetecilerin görevini yaparken saldırıya uğraması kabul edilemez bir durum. Üstelik TRT gibi ulusal bir kanalın ekibinin hedef alınması daha da büyük bir endişe kaynağı.

Umarım yaralanan kameramanımız en kısa sürede sağlığına kavuşur ve bu olay adil bir şekilde sonuçlanır.

Aaay İsrail yine mi? TRT ekibine saldırmışlar! Kamera kırılır mı hiç ya, Allah'tan kameraman sadece yaralanmış. Bakan Tunç haklı, şiddetle kınıyoruz tabii ki. Ama bu işlere bir son verilecek mi acaba? 🤨

Üzgünüm ama bu olay beni gerçekten üzüyor. Gazeteciler haber yaparken güvenlik altında olmalı, kimsenin onlara zarar verememesi gerekiyor. Bu saldırının sorumluları bulunmalı ve gereken cezayı almalıdırlar.

Yuh! İsrail yine mi böyle şeyler yapıyor? Habercileri vurmak mı olur bu? TRT ekibine saldırdıklarına inanmıyorum! Bu barbarlık nasıl bir ceza alacak acaba!😡😠🤬

Aaaay be! Bu haberi duyunca çok üzüldüm. TRT ekibimize ne yaptılar böyle? Haber yaparken kimseye zarar gelmemeli! Umarım kameramanımız en kısa sürede iyileşir. 💪🇹🇷

Lanet olsun İsrail'e! TRT ekibimize nasıl saldırabiliyorlar! Bu barbarlık durmalı! Kameramanımıza geçmiş olsun diyorum ama bu işin hesabı sorulmalı! 😡🤬

Yeter artık! Bu İsrail'in yaptığı vahşetlere bir son vermeli! Haberciler işlerini yaparken saldırıya mı uğruyor? Bunlar insanlık dışı yöntemler kullanıyor! Kameramanımıza acil şifalar diliyorum ama bu olayların sorumluları cezalandırılmalı! 😡🤬🇹🇷

Lanet olsun bu İsrail'e! TRT ekibimize nasıl böyle bir şey yapabilirler?! Haberciler işlerini yaparken hedef alınması kabul edilemez! Kameramanımıza acil şifalar diliyorum ama bu olayların hesabı mutlaka sorulmalı! 😡🤬🇹🇷

Ayyy, yine mi başlamışlar! Haberciler işini yaparken saldırdıkları için çok üzgünüm. Umarım kameramanımız iyi olur çabuk. 💪🇹🇷

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri