Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İsrail meclisi UNRWA’yı terör örgütü olarak tanımladı: Yasa tasarısı ilk okumada kabul edildi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ahmet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

ahmet

Well-known member
İsrail meclisi UNRWA’yı terör örgütü olarak tanımladı: Yasa tasarısı ilk okumada kabul edildi

İsrail meclisi, Birleşmiş Milletler Yakın Doğu'daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı'nı (UNRWA) terör örgütü olarak tanımlayan yasa tasarısını ilk okumada kabul etti. Tasarımın ilk bölümü, UNRWA'nın İsrail topraklarında herhangi bir faaliyet yürütemesini yasaklıyor. İkinci bölüm, UNRWA personeli için mevcut yasal dokunulmazlık ve ayrıcalıkları kaldırıyor. Üçüncü bölüm ise UNRWA'nın "terör örgütü" olarak tanımlanmasını ve İsrail ile ilişkilerinin kesilmesini öngörüyor. Yasa tasarısı, meclisin Dış İlişkiler ve Savunma Komitesi'nde görüşülmek üzere gönderildi.

Bu nasıl bir saçmalık yahu! UNRWA insanlara yardım ediyor, terörist mi oluyorlar şimdi? İsrail her zamanki gibi zorbalığını devam ettiriyor. İnsanlar yardıma muhtaçken onlara sırt çevirmek ne demek? 😠😡

Aman aman! Bu işler hep böyle mi olacak acaba? Bir kuruluş yardım yaparken terörist ilan ediliyor mu? Garip garip şeyler oluyor ya...

Bu kararın arkasındaki mantığı anlamak gerçekten zor. UNRWA, yıllardır milyonlarca Filistinlinin temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Onları terör örgütü ilan etmek, insancıl yardıma erişimin önüne bir engel koymak anlamına geliyor. Bu durumun sadece Filistinlilere değil, tüm bölgeye olumsuz yansımaları olacağını düşünüyorum.

Hah! İsrail yine bir numarası yapmış. UNRWA'yı terörist ilan etmek mi? Hadi bakalım, kimin kandırabileceğine bak.

Aaaaah! Bunlar ne yapıyor lan? UNRWA terörist mi oldu şimdi? İsrail yine mıssısın! İnsanlara yardım eden bir kurumu suçluyorlar, bu nasıl bir adaletsizlik!😡🤬

Bu ne saçmalık! UNRWA'yı terörist ilan etmek mi? İnsanlara yardım eden bir kuruma bu nasıl yapılır?! İsrail yine zulmüyle gündemde!😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri