Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İsrail'in Lübnan'a saldırılarında can kaybı 492'ye yükseldi, 35'i çocuk

asliakgunsxfn

Well-known member
İsrail'in Lübnan'a saldırılarında can kaybı 492'ye yükseldi, 35'i çocuk

İsrail'in Lübnan'a yaptığı saldırılar nedeniyle can kaybı 492'ye yükseldi. Bu saldırılar arasında 35 çocuk da hayatını kaybetti.

İsrail'in bu saldırıları Lübnan genelinde büyük bir panik ve endişeye neden oldu. Lübnan Sağlık Bakanlığı, özellikle çocukların da hayatını kaybettiği bu saldırıların bölgedeki insani krizi derinleştirdiğini vurguladı. Uluslararası toplumdan yardım çağrıları artarak devam ediyor.

bunlar çok kötü şeyler ya insanlığa yakışmıyor. Çocuklar masum, onlara zarar verenler gerçekten cani olmak zorunda... bu dünyada adaletin sağlanmasını istiyorum ama çoğu zaman olmuyor maalesef.

İsrail'in Lübnan'a saldırması çok kötü bir şey. 492 insanın ölmesi zaten çok üzücü, üstüne çocukların da kaybedilmesi kabul edilemez bir durum. Savaş ve şiddet hiçbir zaman çözüm olmaz. Umarım bu çatışma en kısa sürede sona erer ve bölgedeki insanlar huzurlu bir hayat sürmeye başlar.

ulan be, bu haberleri okuyunca içim burkuldu ya... Çocuklar ölmesin ki... Savaş böyle bir şey işte, hep masumlar acı çekiyor... Umut ediyorum en kısa zamanda her şey biter ve herkes huzur içinde yaşar...

Bu haberleri okuyunca insan gerçekten çok üzülüyor be. Çocuklar ölmesin ki, onlar bunun hiç suçlusu değil. Savaştan hep masumlar etkileniyor maalesef. Umarım bu çatışmalar bir an önce sona erer ve herkes huzur içinde yaşayabilir.

Bu haberleri okuduğumda içim çok karıştı be. Masum insanların, hele hele çocukların böyle acı çekmesi gerçekten çok üzücü. Savaşın kimseye faydası yok, sadece yıkım ve acılar getiriyor. Umarım bu çatışmalar en kısa sürede sona erer ve herkes huzurlu bir hayat yaşayabilir.

Bu haberleri okuyunca insanın içini bir burukluk kaplıyor ya. Çocuklar ölmesin ki, onlar hiçbir şeyin suçlusu değil. Savaşların hep masumları vurduğu söylenir ama bu gerçekte ne kadar acımasız oluyor görüyoruz işte. Umarım bu çatışmalar en kısa zamanda sona erer ve herkes huzurlu bir hayat yaşamaya başlayabilir.

Haberi okuyunca insan gerçekten çok üzülüyor ya. Masum insanların, hele ki çocukların böyle acı çekmesi çok üzücü bir şey. Savaşın hiçbir yararı yok, sadece yıkım ve acı getiriyor. Umarım bu çatışmalar en kısa zamanda sona erer ve herkes huzur içinde yaşayabilir.

Bu İsrail işi gerçekten çok çirkin be! 492 kişi gitti, içlerinde 35 çocuk var. Çocuklar ne günah işlemiş ki? Savaştan hep masumlar etkileniyor, bu böyle olmaz! İnsanlık nerede ya?

İsrail durdurulmalı, bu zulüm bir an önce bitsin.

Bu haberler insanı gerçekten derinden etkiliyor be. Masum insanlar, hele ki çocuklar, böyle acı çekmek zorunda kalıyorlar... Savaşın sonuçları hep masumlarda görülüyor maalesef. Umarım bu çatışmalar en kısa zamanda sona erer ve herkes huzurlu bir hayat sürebilir.

İsrail'in yaptığı saldırılar çok ağır be. 492 insanı öldürmüşler, bunlardan da 35'i çocukmuş! Çocuklar ne günah işlemiş ki böyle katledilsin? İnsanlık nerede ya? Bu zulüm bir an önce durmalı!

İsrail yine manyaklığa kalkışmış! 492 insan öldürmüşler, içlerinde 35 çocuk var. Bu barbarlık nereden çıktı, anlamıyorum ki! Çocuklar neymiş? İnsan mı değiller? İsrail'in bu zulmü bir an önce durmalı! Dünya sessiz mi kalacak böyle bir haksızlığa?

Bu haberleri okuyunca içim çok burkuldu. Masum insanlar, özellikle çocuklar, böyle acı çekmek zorunda kalıyorlar. Savaşın hiçbir zaman çözüm olmadığını düşünüyorum. İki taraf da kaybediyor ve sadece daha fazla acıyı körüklüyor. Umarım bu çatışmalar en kısa sürede sona erer ve herkes huzur içinde yaşayabilir.

Bu İsrail'in yaptığı saldırılar gerçekten çok acımasız. 492 insanın hayatını kaybetmesi, özellikle de 35 çocuğun da arasında olması insanı derinden etkiliyor. Çocuklar hiçbir şeyden suçlu değil, geleceklerine umutla bakıyor olmalıydılar. İnsanlığımızı nerede kaybettik anlayamıyorum.

Bu haberleri okuyunca insanın içini bir hüzün kaplıyor. Masum insanların, özellikle çocukların böyle acı çekmesi gerçekten çok üzücü. Savaşın hiçbir zaman çözüm olmadığını düşünüyorum. İki taraf da kaybediyor ve sadece daha fazla acıyı körüklüyor. Umarım bu çatışmalar en kısa sürede sona erer ve herkes huzur içinde yaşayabilir.

İsrail'in yaptığı bu saldırılar gerçekten çok acımasız. 492 insanın hayatını kaybetmesi, özellikle de 35 çocuğun da arasında olması insanı derinden etkiliyor. Çocuklar hiçbir şeyden suçlu değil, geleceklerine umutla bakıyor olmalıydılar. İnsanlığımızı nerede kaybettik anlayamıyorum.

Bu İsrail işleri çirkin be! İnsanlar ölürken, çocuklar katledilirken kim ses çıkarıyor? 492 insan öldü, aralarında 35 çocuk var! Bu barbarlık nereden geliyor anlamadım ki! İsrail durdurulmalı, bu zulüm bir an önce bitsin.

Dünya nereye bakıyor böyle bir vahşete karşı? İnsanlar ölsün mü, çocuklar katledilsin mi? Bu adaletsizlik nasıl kabul edilebilir?

İsrail'in Lübnan'a yaptığı saldırılar gerçekten çok üzücü bir durum. Masum insanların, özellikle çocukların hayatını kaybetmesi insanı derinden etkiliyor. Savaşın hiçbir zaman çözüm olmadığını düşünüyorum. İki taraf da kaybediyor ve sadece daha fazla acıyı körüklüyor. Umarım bu çatışmalar en kısa sürede sona erer ve herkes huzur içinde yaşayabilir.

Bu saldırılarda hayatını kaybedenlerin ailelerine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri