Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İşte Benim Stilim

bullvar_katip

Administrator
İşte Benim Stilim (eski adıyla Bu Tarz Benim), Production House tarafından yapılan moda yarışması programı. Öykü Serter tarafından sunulan yarışmanın jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Ivana Sert ve sadece eleme geceleri olmak üzere Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz bulunmaktadır. Yarışma formatına göre eleme geceleri bir konuk jüri ile yapılır. (All Star sezonunda ise eleme gecelerinde konuk jüri alınmamıştır.) İlk olarak Bu Tarz Benim adıyla Show TV'de 15 Eylül 2014 tarihinde yayınlanmaya başlayan yarışma, yapımcı şirketin kanalla olan sözleşmesini feshederek Tv8 ile anlaşması sonucunda 12 Ocak 2015'te ikinci sezonu ile Tv8'de yayınlanmaya başlamıştır. Ancak Show TV'nin Joker Yapım ile aynı adla bir program hazırlaması nedeniyle davalık olmuş, mahkeme kararı sonucu adını değiştirmek zorunda kalmış ve yayınına İşte Benim Stilim olarak devam etmiştir. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, 23-24 Ocak 2015 tarihlerinde yayınlanan programla ilgili yarışma formatından çıkılarak reyting uğruna insan onurunun hiçe sayıldığı gerekçesiyle kanala ceza kesti. İşte Benim Stilim programı 3 Nisan 2015'te, 2.Sezon bittikten sonra 3.Sezon ile ekranlara geldi. 12 Haziran 2015 tarihinde biten 3.Sezon ile program bir süre boyunca aralığa girdi. 31 Ağustos 2015 tarihinde 4.Sezon (All-Star) olarak başlayan program 25 Aralık 2015'te büyük final yapıp sona erdi. Ardından 1 Ocak 2016'da başlayan İşte Benim Stilim 2016'da Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu programdan ayrıldı.Yerlerine ise Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya geldi. Bu sezonda ünlüler yarıştı fakat düşük reytingler dolayısıyla 5 hafta süren yarışma 5 Şubat 2016'da sona erdi ve 8 Şubat 2016'da 6.sezon başladı. Reyting için Neslihan Yargıcı'nın yerine Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim'e geri döndü. 8 Nisan 2016'da 6.sezon sona erdi ve program tekrar bir süre boyunca aralığa girdi. 21 kasım 2016 da Kemal Doğulu dönerek 7.sezon başladı gala geceleri Kerimcan Durmaz katıldı. 1. sezon Yarışmacılar Finale kalan yarışmacılar Ayşenur Balcı, Ezgi Baylar ve Aycan Şencan, Nurcan Şencan kardeşler kalmıştır. Jüriden en yüksek puanı alarak Aycan Şencan, Nurcan Şencan kardeşler büyük ödül 100.000 TL ile Türkiye'nin en tarz kadınları unvanını aldılar. 1:Aycan-Nurcan Şencan 2:Ezgi Baylar 3:Ayşenur Balcı 4:Özlem Özden 5:Gizem Güler 6:Ayşegül Melisa Doğan 7:Tuğçe Ergişi 8:Nur Bozar 9:Meltem Keklik 10:Roza Şake Hovhannisyan 11:Melek Balkan 12:Sara Koçoğlu 13:Buse Doğanay 14:Gizem Kayaalp 15:Esra Özüver 2. sezon İkinci sezon yarışmacıları, televizyonda (Show TV) yayınlanan bir ön eleme ile 17 yarışmacı adayı arasından 14 kişi olarak belirlendi. 3 hafta süren ön eleme sonucunda sırasıyla Aygül Bayşu, İlbige Uzun ve Arife Deniz elendi. 22 Aralık 2014'te başlaması planlanan ikinci sezon, yapımcı şirket Production House'un kanal değişikliğine karar vermesi nedeniyle 12 Ocak 2015'te tv8'de yayına başladı. Ancak önceki kanalı Show TV'nin yarışmayı kendisinde sürdürmek istemesi nedeniyle, farklı bir yapım şirketi (Joker Yapım) ile anlaşarak aynı adla bir program yaptırınca, Show TV ve yapımcı şirket davalık oldu. İkili arasındaki bu anlaşmazlık mahkeme kararı ile çözümlendi ve yarışma isim değiştirmek zorunda kalarak yayın hayatına İşte Benim Stilim olarak devam etti. Show TV'nin yaptırdığı yarışma ise isim hakkına sahip olurken formatı değiştirmek zorunda kaldı. Yarışmanın 8. haftasında, ön eleme ile elenen İlbige Uzun ve Uğurlu Oda'dan gelen Çiğdem Çelik yarışmaya dahil oldu. Yarışmanın 9. haftasında ise geri dönen isim Gülay Hançer oldu. 1:Emel Özkızıltaş 2:Zeynep Öztürk 3:Nazlı Hamarat 4:Çiğdem Çelik 5:İlbige Uzun 6:Nihal Candan ve Gülay Hançer 7:Özden Cerrahoğlu 8:Maria Surina 9:Nazlı Sultan Kayaaslan 10:Melisa Şahin 11:Almila Kuruoğlu 13:Gökçe Markal 14:Gülşah Yanaş 15:Melisa Çeliker 16:Derya Yarar 17:Arife Deniz 18:Aygül Bayşu Finale kalan yarışmacılar 3 Nisan 2015 günü yapılan Büyük Final gecesinde, finale kalan dört yarışmacı arasından SMS oyları sonucunda belirlenen birinci Türkiye'nin En Stil Kadını" ve aynı zamanda 100 bin liralık ödülün sahibi oldu. SMS oyları sonucunda birinci Emel Özkızıltaş, ikinci Zeynep Öztürk, üçüncü Nazlı Hamarat, dördüncü ise Çiğdem Çelik oldu. 3. sezon Üçüncü sezon yarışmacıları, 3 Nisan 2015 günü yapılan 2. sezonun Büyük Final gecesinde kendilerini gösterdiler. 6 Nisan 2015'te, üçüncü sezon yarışmacıları yarışmaya başladı. Yarışmanın 6. haftasında, Çağla Çetinöz ve Zeynep Karaca yarışmaya dahil oldu. Yarışmacılar Finale kalan yarışmacılar 12 Haziran 2015 günü yapılan Büyük Final gecesinde, finale kalan beş yarışmacı arasından SMS oyları sonucunda belirlenen birinci Türkiye'nin En Stil Kadını" ve aynı zamanda 100 bin liralık ödülün sahibi Ezgi Ünal oldu. SMS oyları sonucunda birinci Ezgi Ünal, ikinci Şilan Makal, üçüncü Çağla Çetinöz, dördüncü Serpil Gülşah Yılmaz, beşinci ise Zeynep Karaca oldu. 1:Ezgi Ünal 2:Şilan Makal 3:Çağla Çetinöz 4:Serpil Gülşah Yılmaz 5:Zeynep Karaca 6:Sinem Umaş 7:Mihriban Akgül 8:Didem Ezgi Akın 9:Cerem Güngüz 10:Tümay Tali 11:Elçin Kayadibi 12:Büşra Eyen Siral 13:Neda Poursaeid 14:Duygu Barazi 4. sezon (All Star) Yarışmacılar Gala geceleri 5. Sezon : Ünlüler Gala puanları Hafta içi puanları 6. sezon 8 Şubat 2016'da altıncı sezon yarışmacıları yarışmaya başladılar. Yarışmacılar: 1:Yeşim Aydın 2:Bahar Candan 3:Meral Avcı 4:Selay Topçuoğlu 5:Ayshan Ojaghverdiyeva 6:Yağmur Taktaş 7:Tuğba İldiz 8:Zeynep Vuran 9:Berrak Deniz 10:Lara Su Özsoy 11:Dilara Yaşar 12:Damla Okuklu 13:Esin Çepni 14:Melike Çamlıoğlu 15:Özge Sarı 16:Dicle Turgal Yarışmanın 5.haftasında Damla Okuklu, Lara Su Özsoy, Berrak Deniz ve Ayshan Ojaghverdiyeva yarışmaya dahil oldu. 6.sezonda her gala gecesine bir konuk jüri davet edilir ve konuk jürinin puanları da elemeye dahildir.5. hafta galasında Hakan Akkaya yoktu. 6.sezonda yarışmacılar hafta içi topladıkları puanlara göre 5.000 kazanıyorlardı. Hafta içi en fazla puanı toplayan 3 kişi jüri karşısına geçip jürinin kararı ile parayı alıyordu. Gala gecelerinde ise en düşük puan alan 2 kişi doğrudan jüri karşısına geçerken 1 kişi yarışmacılar tarafından jüri karşısına gönderiliyordu. 6.SEZON YARIŞMACILARI GALA PUANLARI Tabloda * ile gösterilen yarışmacılar yarışmaya sonradan dahil olmuşlardır. 6.SEZON HAFTA İÇİ PUANLAR Tabloda * ile gösterilen yarışmacılar yarışmaya sonradan dahil olmuşlardır. İşte Benim Stilim 6.sezon yarışma programı 8 Nisan 2016'da son bulmuş ve 100.000 TL'lik ödül ile Türkiye'nin En Stil Kadını unvanını Yeşim Aydın kazanmıştır. Kaynakça Dış bağlantılar [Http://www.istebenimstilim.com/ İşte Benim Stilim - Resmî sitesi] Acunn.com'da İşte Benim Stilim tv8.com.tr'de İşte Benim Stilim Kategori:TV8 yarışmaları Kategori:Reality şovlar Kategori:Yarışma programları Kategori:Moda yarışmaları Kategori:Show TV yarışmaları

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri