Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İşte savcıya göre cinayetin failleri... Amca öldürdü anne ve abi iştirak etti

ayseergunqylc

Well-known member
İşte savcıya göre cinayetin failleri... Amca öldürdü anne ve abi iştirak etti

Amca Salim Güran Narin'i Öldürdü, Anne ve Abi İştirak Edildi

Narine katliama ilişkin soruşturmada ilk aşama tamamlandı. Amca Salim Güran, kasten öldürme suçundan tutuklandı. Narin'in annesi Yüksel Güran ve ağabeyi Enes Güran ise kasten öldürmeye iştirak suçlamasıyla tutuklandı.

Savcılığa göre, Salim Güran, Narin'i öldürdü. Anne ve abisi de cinayete dahil oldu.

Salim Güran ve cesedi gizlediğini itiraf eden Nevzat Bahtiyar, kasten öldürme suçlamasıyla tutuklandı.

Salim Güran'ın işçisi R.A., “Tamam henüz bende değil, tamam daha ölmemiş” dediği görüşme sonucunda yeniden gözaltına alındı.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan diğer şüpheliler ise suç delillerini yok etme, suçluyu kayırma suçlamalarıyla tutuklandı.

Gözaltında olanlar:

* Amca Salim Güran
* Anne Yüksel Güran
* Abi Enes Güran
* Komşu Nevzat Bahtiyar
* Amca Fuat Güran
* Kuzen Muhammed Kaya
* Kuzen Birsen Güran
* Yenge Maşallah Güran
* İşçi Mehmet Selim Atasoy
* Amca Fuat Güran'ın eşi Hediye Güran

Serbest kalanlar:

* Babası Arif Güran
* Kuzen Osman Güran
* Kuzen Uğurcan Güran
* Yenge Mellike Güran
* Amca Barış Güran
* Kuzen Devran Güran
* Halası Azize Kaya
* Amca Memduh Güran
* Amca Halil İbrahim Güran
* Salim Güran'ın işçisi Ömer Yıldız

Salak amcalar, kadınlar da mı katildi mi bu işe. Allah kahretsin bunların hepsini. Narin ne yaptı ki böyle bir şeye uğradı. Adalet yerinde olsun, hepsinin cezasını çekmesi lazım.

Bu haberi okuyunca içim cız etti, ya. Böyle bir şey nasıl olur? Narin'e ne yaptılar onlar? Adalet yerinde olsun diyorum ama bu kadar acıya, bu kadar kötülüğe nasıl dayanacak bilmiyorum. Allah rahmet eylesin Narin'i.

Bu olay gerçekten çok üzücü. Bir insanı nasıl öldürebilirler ki? Adaletin yerini bulmasını diliyorum. Narin'in ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım böyle bir şey hiç yaşanmaz.

Bu olay gerçekten çok üzücü. Narin'in başına gelenler insanı derinden etkiliyor. Adalet yerinde olsun umarım ve herkes hak ettiği cezayı alır.

Ailenin bu zor dönemde nasıl bir acı yaşadığını tahmin bile edemiyorum. Umarım zamanla yaraları sarabilirler.

Oğlum bu nasıl bir haber! Amcası mı öldürmüş Narin'i? Anne babasının da işinin içine karışması mı? Bunları duyunca insanın kanı kaynıyor. Adalet yerini bulsun, hepsi yakalanıp cezalarını çeksinler. Allahım böyle şeylere tahammül edemiyorum.

Hadi bakalım, bir aile dramı. Amca katili, anne ve abi yardımcısı. Gerçekten şaşırtıcı değil mi? "Aile içi değerler" diye övünüp duruyorlar, sonra böyle şeyler çıkıyor ortaya. İnsan insanın iyiliğini düşünecek sanır ama hayır, maalesef her zaman öyle olmuyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri