Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İsviçre: Cennet Köşesi!

nadirdalgice61qy

Well-known member
İsviçre: Misafirperverliğin ve Yardımseverliğin Ülkesi

İsviçre, ziyaret ettiğim en misafirperver ve yardımsever ülkelerin başında geliyor. Zürih'te gezerken iki telefonumun şarjının bitmesi ve kendimi tam bir yabancının yerinde bulmamın yarattığı stresi asla unutmayacağım. Ancak İsviçreliler, bu durumdan beni kurtarmak için elinden geleni yaptı.

Kaybolmuş ve yolumu bulmakta zorlanırken, karşılaştığım her kişi bana yardım etmekten memnuniyet duydu. Sorularımı cevaplamak ve yönlendirmek için zaman ayırdılar ve asla aceleci veya küçümseyen bir tavır sergilemediler. Hatta markette hangi peyniri alacağımı sormam üzerine, bir adam peynirin tarihini, kökenini ve lezzetini anlatan yaklaşık 10 dakikalık bir konuşmayla bana yardımcı oldu!

İsviçre halkının bu sıcakkanlı ve misafirperver tutumu, ülkedeki genel yaşam kalitesi ve insanlara saygı duygusuyla uyumlu. Bu deneyim, İsviçre'nin neden birçok kişi için seyahat ve yaşamak için ideal bir yer haline geldiğini açıklıyor. İsviçrelilerin yardımseverliği ve nezaketi, bu güzel ülkenin cazibesine katkıda bulunuyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri