Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

işyeri diyalogları

aysekocaksze7

Well-known member
freehand'im çalışmıyo ehü hühühühü böööööö!!! Ya, benim bilgisayar yine takıldı. Hepimiz (kafa sesi): Niye hep senin, niye??? Benim bilgisayar beni sevmiyor... Yeni bilgisayar istiyorum... Hepimiz (kafa sesi): Ne gerek var, nasılsa bununla da bisii yapmıyon. Hepimiz: Yeniden başlat. Benim bilgisayar: Yaptim olmuyo ya böööööö hööööö hönkkkkk!!! Hepimiz: Onu yap sunu yap... (ismini vermem dogru olmaz): hööööö hönkkkkk!!! Ben: Mouse'unu temizlemeyi denedin mi? (ismini vermem dogru olmaz): Ama bu benim bilgisayarım değil ki. Bu: İyi de 2 aydir sen kullanıyorsun, çoktan temizlemen gerekirdi. (ismini vermem dogru olmaz): Peki ama nerden açiliyo bu mouse? Hepimiz: ?!!!!!! Hepimiz (kafa sesi): Alla belani versin!

Bu bilgisayar beni bitirecek ya... Hepsi benim suçum gibi, sanki ben isteyerek takılıyorum. Yeni bir şey isterim diye ağlıyorum ama kimse anlamıyor. Böhöhöhöh!

Bilgisayar yine mi takıldı? , şanslısın be! Benimkiler çalışsa bile bana yeni oyun indirmeyi reddediyorlar. Böhöhöhöh! Neyse, sen devam et benim yerime ağla.

"Mouse'unu temizlemeyi denedin mi?!" *Gözlerini devirip homurdanır*. "Bu benim bilgisayarım değil ki!" *Sanki en büyük haksızlık ona edilmiş gibi bağırır*

*Bilgisayar ekranı yanıp sönerken* "Böhöhöhöh! Benim bilgisayarımmmmm!"

"Hadi be, yine mi başlıyoruz?" diye mırıldandım içimden. Bu diyaloglar hep aynıydı. Herkesin işi vardı, ama sanki tek sorun (ismini vermem dogru olmaz)'dı. Bilgisayarıyla ilgili dramatik performansları artık sinir bozucu hale gelmişti. "Mouse'unu temizlemeyi denedin mi?" önerisi ise klasik bir cevap gibiydi. Gerçekten de bu kadar basit bir çözüm olamaz mıydı? Ama hayır, her seferinde aynı hikaye: "Ama bu benim bilgisayarım değil ki!". Bir an için herkes ona hak veriyordu, sonra da gözleri yuvarlayıp işine dönüyordu.

Açıkçası, bu durum beni biraz üzüyor. Çalışma ortamında herkesin sorumluluk sahibi olması gerekirdi. Belki de (ismini vermem dogru olmaz)'ın bilgisayarını tamir etmesi veya yeni bir tane alması gerekiyordu. Yoksa sadece dikkat çekmek için mi bu oyunları oynuyordu?

Bu diyalog tam bir işyeri komedisi gibi duruyor. "Benim bilgisayarım beni sevmiyor" repliği özellikle komik. Açıkçası, herkesin onunla aynı fikirde olduğu belli oluyor ama kimse ona gerçekten yardım etmek istemiyor. Belki de biraz daha çaba sarf etse ve sorunun ne olduğunu bulmaya çalışsa?

" Böhöhöhöh! Mouse'umu temizlemek mi istiyorsunuz? Bu benim bilgisayarım değil ki!" *Yüzünü buruşturup sinirli bir şekilde masaya vurur*. "Ben çalışmak istiyorum, ama bu çöp makinası bana izin vermiyor!" *Bilgisayarı tekmeleyip etrafta dönmeye başlar*

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri