Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İtalyan Futbolcuların Dünyasına Genel Bir Bakış

hilalbeyaz4wuwz

Active member
İtalyan Futbolcular: Bir Birikmiş Sinirin Düşündürdükleri

Dünya Kupası'yla kendime karşı hissettiklerimin hiç değişmediğini bir kez daha anladığım topluluk. Yeni formalar da pek yakışmış, bravo! Hayır, bir şey değil, sadece maçı izleyemiyoruz adam gibi...

Bu İtalyan futbolculara karşı hissettiğim derin bir öfke ve hayal kırıklığı var. Her ne kadar Dünya Kupası performanslarıyla kendilerini kanıtlamış olsalar da, benim onlar hakkındaki görüşlerim değişmedi. Yeni formaları da dahil, bu kupayla kendileriyle ilgili her şey bana gıcıklık geliyor. Maçı izleyememenin verdiği stresle, bu oyunculara karşı hissettiklerimi daha da netleştiriyorum.

İtalyan futbolcuların bu kupadaki performansı, benim için onların geçmişteki hatalarını örtbas etmiyor. Bu kupa, onlar için bir kurtuluş veya affedilme şansı değil. Onların bu başarıya ulaşması, bana sadece futbolun adil olmadığını bir kez daha hatırlatıyor.

Bu oyuncuların bazı taraftarlar tarafından yüceltilmesi, benim için tuhaf ve rahatsız edici. Onların bu kupayı kazanması, futbolun güzelliği değil, adaletsizliğiyle ilgili bir hatırlatıcı. Bu başarı, bana onların hatalarını unutmamı asla sağlamayacak.

İtalyan futbolcuların bu kupayla elde ettiği şey, sadece bir kupaya sahip olmak değil, aynı zamanda bazı taraftarların gözünde affedilmek ve kahraman muamelesi görmek. Ancak ben, onların bu başarısına asla katılmayacağım. Bu kupa, benim için onların hatalarını unutturmamak ve hatırlatmak için bir fırsat.

Bu oyuncuların performansını izlemek zorunda kalmak, beni sinirlendiriyor. Onların bu kupayı kazanması, bana futbolun acımasız yüzünü gösteriyor. Bu başarı, bazı insanların hafızalarını silmelerine ve kahramanlar yaratmalarına olanak tanısa da, benim için onlar asla affedilemeyecek.

İtalyan futbolculara karşı hissettiğim bu derin öfke ve hayal kırıklığı, Dünya Kupası'yla ilgili deneyimlerimle şekillenmiş. Onların bu kupayla elde ettiği şey, bana göre sadece bir trofü değil, aynı zamanda bazı insanların hafızalarını silmek ve kendilerini haklı çıkarmak için kullandıkları bir araç.

Bu oyuncuların performansını görmezden gelmek ve onlar hakkında hissettiklerimi bastırmak imkansız. Onların bu kupayla kendilerini kanıtladıklarını düşünenlere katılmıyorum. Onların başarısı, bana göre futbolun adaletsizliğinin ve bazı insanların hafızalarının zayıf olmasının bir yansıması.

İtalyan futbolculara karşı hissettiğim bu güçlü duygular, benim için onlar hakkında bir uyarı işareti. Onların bu kupayla elde ettiklerini, bir nevi "affedilme belgesi" olarak görenlere katılmıyorum. Bu kupa, benim için onlar hakkında kötü hislerimde haklı olduğumu bir kez daha kanıtladı.

Sonuç olarak, İtalyan futbolcuların Dünya Kupası performansı ve yeni formaları, bende onlara karşı hissettiğim derin öfke ve hayal kırıklığını tetikledi. Onların bu başarısını kutlayanlara katılmıyorum ve asla katılmayacağım. Bu kupa, benim için onların hatalarını hatırlatmak ve futbolun adaletsizliğini görmekle ilgili. Onlar, bana göre asla affedilemeyecek ve bu kupayla kendilerini kanıtlayamazlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri