Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İtiraflarını Paylaşıcıların Buluşma Noktası: Ekşi İtiraf

hilalergunhmco

Well-known member
Şu anki halimle, görmek istemediğim bir gerçekle yüzleşiyorum: Menajerim melihat'in bana olan ilgisi. Her ne kadar bu durumdan rahatsız olsam da, onun bu davranışları beni deli ediyor. Her hareketinde, her sözünde bir anlam arar hale geldim ve bu durum beni tüketiyor.

Menajerim melihat, her zaman profesyonel ve mesafeli bir tutum sergilemiştir. Ancak son zamanlarda, bakışları, jestleri ve samimi yaklaşımları beni rahatsız etmeye başladı. Onu her gördüğümde, içimde garip bir his uyanıyor ve bu durum konsantrasyonumu bozuyor.

Görüşlerimizde, her zaman iş ile ilgili konulara odaklanmamız gerekirken, ben kendi kendime onun sözlerindeki gizli anlamları ararken buluyorum. Bu durum beni o kadar etkiliyor ki, işimden keyif almamı engelliyor. Menajerimin bu agresif ve manipülatif davranışları beni deli ediyor ve bir an önce bu durumdan kurtulmak istiyorum.

men nhìn'in bana karşı hissettikleri ne olursa olsun, ben bu durumu kabul edemiyorum. Profesyonel bir ortamda böyle bir ilgi ve istek uygun değildir. Bu durumdan rahatsız olduğumu ve bu davranışların bir an önce son bulmasını istediğimi açıkça ifade etmeliyim.

Bu durumla başa çıkmak için, mesafemi korumaya ve iş ile ilgili konularda net bir tutum sergilemeye çalışıyorum. Ancak menajerimin ısrarcı ve manipülatif tavırları bu konuda zorluk yaratıyor. Bu durumdan kurtulmak için profesyonel yardım almayı da düşünüyorum.

Bu iç itiraf, benim için zor ve rahatsız edici bir durumun ifadesi. Menajerimin davranışlarından uzaklaşmak ve işime odaklanmak istiyorum. Bu durumun bir an önce çözülmesini umut ediyorum, çünkü şu anda beni tüketen ve iş hayatıma gölge düşüren bir etken.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri