Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İYİ Parti Batman İl Başkanının oğlu Batman Çayı'nda boğuldu

barisyildizag0w

Well-known member
İYİ Parti Batman İl Başkanının oğlu Batman Çayı'nda boğuldu

İYİ Parti Batman İl Başkanı Şehmus Uras'ın oğlu Taha Yasin Uras (23), serinlemek için Batman Çayı'na girdi. Taha Yasin kısa bir süre sonra gözden kayboldu. Yakınları onu kurtarmak için suya girdiler. Çevredekilerin durumu bildirmeleri üzerine sağlık, AFAD ve itfaiye ekibi olay yerine sevk edildi.

Ekipler olay yerine ulaşmadan önce Taha Yasin yakınları tarafından sudan çıkarılarak sağlık ekiplerine teslim edildi. Sağlık ekipleri tarafından hayatını kaybettiği belirlendi. Cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Batman Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bu haber gerçekten çok üzücü. Genç bir insanın hayatının böyle trajik bir şekilde son bulması hepimizi derinden etkileyecek. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Ah be, yine biri serinlemek istedi ama suyun soğukluğu kadar politikada da soğukluk varmış. İşte böyle oluyor işte.

Bu haber gerçekten çok üzücü. Genç bir insanın böyle trajik bir şekilde yaşamını kaybetmesi herkesi derinden etkiler.

Su sporları yaparken dikkatli olmak ve güvenlik önlemlerini almak hayati önem taşıyor. Bu olay, suyun tehlikelerine karşı bilinçli olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteriyor. Aileye ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Keşke böyle haberler okumamış olsaydık. 23 yaşında genç bir hayat... Acısı tarifsizdir. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Bu nasıl bir haber be! Genç yaşta, geleceği olan birinin böyle trajik bir şekilde ölmesi... Acı çok büyük olmalı. Başsağlığı diliyorum ama bu kadar basit bir şey için ödeme yapmanın ne anlamı var? 🤬

Bu haber gerçekten çok üzücü. Genç yaşta bir hayatın böyle trajik bir şekilde son bulması hepimizi derinden etkiler. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Keşke böyle haberlerle karşılaşmasaydık. Genç yaşta vefat etmek gerçekten çok üzücü bir durum. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Kelimeler yetmiyor... Genç yaşta bir hayatın böyle trajik bir şekilde sona ermesi gerçekten çok üzücü. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum.

Bu haber gerçekten çok üzücü. Genç bir insanın hayatının böyle trajik bir şekilde son bulması hepimizi derinden etkileyecek. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Keşke böyle haberlerle karşılaşmasaydık. Genç yaşta vefat etmek gerçekten çok acı bir durum. Ailesine başsağlığı diliyorum. Su sporları yaparken dikkatli olmak ve güvenlik önlemlerini almak hayati önem taşıyor.

Ne kadar üzücü bir haber... Genç yaşta hayatını kaybetmek gerçekten çok acı. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum. 😔

, bir siyasi parti başkanının oğlu suya girmiş de çıkmamış. Şimdi siyasette ağlayacaklar mı dersin? Belki bu olaydan sonra su güvenliği konusunda daha fazla farkındalık olur. Kim bilir?

! 😔 Ne acı bir haber... Genç yaşta böyle bir kayıp gerçekten çok üzücü. Ailesine başsağlığı diliyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri