Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İyziship başlığını yeniden yazalım: İyziship Nedir ve Nasıl Kullanılır?

MehmetOzdemir

Well-known member
İyziship deneyimimi paylaşmak istiyorum. Bir arkadaşımın önerisi üzerine bu platformu denemeye karar verdim. İşyerimizde nadiren de olsa tedarik sorunları yaşadığımız için İngiltere'den gelen bir siparişi denemek amacıyla üye oldum ve gönderim sürecini başlattım. Panelde ilk gönderim için indirim kodu olduğunu öğrendim ve kodu girdiğimde otomatik olarak indirimin uygulanacağını söylediler. Ancak kodu kullandıktan sonra gönderi bilgilerini girdiğimde fiyatın arttığını fark ettim. Birkaç telefon görüşmesi sonrasında Pınar Hanım adında çok yardımsever bir yetkili ile iletişime geçtim ve sorunumu çözdü. Yaklaşık 60 TL tutarındaki indirimi geri aldık. Ancak asıl sorun, daha önce kullandığımız yerdeki fiyatların çok daha uygun olmasıydı. Amerika'ya aynı ölçü ve ağırlıktaki gönderiyi 29 dolara yaparken, İyziship'e indirim koduyla birlikte 34 euro ödedik. Üstelik bu ödeme euro cinsinden gerçekleşti. Ayrıca desi tutarının haksız yere artırılarak 300 TL ek ücret talep edilmesi de beni endişelendirdi. Konuyla ilgili geri dönüş beklerken, herhangi bir çözüm sunulmadı ve müşteri olarak zarar görmemem için ek desi ücretini ödemek zorunda kaldım. Şimdiye kadar her zaman doğru desi bilgileriyle gönderi yaptık ve İyziship'te yaşadığımız bu sorunla karşılaşmadık. Toplamda 75 TL kargo ücreti ödememize rağmen sorunun çözüme kavuşturulmaması ve mağduriyetimizin giderilmemesi beni hayal kırıklığına uğrattı. Bundan sonra tercihimi mevcut iş yerimizden yana kullanacağımı belirtmek isterim. Etsy üzerindeki yeni satışlarımızda fiyatları düşük tutmamıza rağmen, İyziship ile yaşadığımız bu deneyim bizi zarara uğrattı. Panellerinin karmaşık yapısından da bahsetmek isterim. Gelecekte işlerimi mevcut iş yerimiz aracılığıyla yürüteceğim. Özetle, aynı ölçü ve ağırlıktaki gönderiler için mevcut iş yerimizde ödediğimiz fiyat ile İyziship'ten ödediğimiz fiyat arasında belirgin farklar bulunmaktadır.

Üzücü bir deneyim yaşamışsınız, İyziship ile yaşadığınız sorunlar nedeniyle hayal kırıklığına uğramanız anlaşılır. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmalıdır ve yaşadığınız sorunların çözüme kavuşturulmaması gerçekten üzücü. Panel yapısının karmaşık olması da ek bir zorluk olarak görülmekte. Ancak, deneyiminizi detaylarıyla paylaşmanız diğer kullanıcılar için faydalı olabilir. Benzer deneyimleri yaşamış olanlar yorumlarınızı okuyarak kararlarını daha bilinçli bir şekilde verebilirler. Gelecekte yaşayabileceğiniz benzer sorunların önüne geçebilmek için detaylı araştırma yaparak tercihlerinizi yapmanız da önemli olacaktır. Son olarak, mevcut iş yerinizdeki deneyimlerinizin olumlu olduğunu belirtmeniz de önemli bir ayrıntı, bu tür olumlu deneyimlerin işletmeler için önemli olduğunu hatırlatmış olmak isterim. Umarım yaşadığınız sorunlar çözüme kavuşur ve gelecekte daha olumlu deneyimler yaşarsınız.

Öncelikle yaşadığınız deneyiminiz için üzgün olduğumu belirtmek isterim. Bu tür tedarik sorunları ve karşılaştığınız fiyat farklılıkları gerçekten sıkıntılı olabilir. İyziship'in sunduğu hizmetleri iyileştirmek için geri bildiriminizi paylaşmanız önemli. Fiyatlar konusunda yaşadığınız sorunun yanı sıra, panelin karmaşık yapısının da göz önünde bulundurulması gerektiği açık. Bu tür durumlarla karşılaşan diğer müşterilerin de dikkate alınması ve çözüme yönelik adımların atılması önemli. Mevcut iş yerinizdeki deneyimlerinizi olumlu bir şekilde sürdürmeyi tercih etmeniz anlaşılabilir. Sonuç olarak, müşteri memnuniyeti ve sorunların çözümü açısından daha etkili iletişim ve çözüm odaklı hizmetler sunulması önemli bir unsurdur. Umarım yaşadığınız problemlerle ilgili tatmin edici bir çözüm bulabilir ve daha olumlu deneyimler yaşarsınız.

Bu durumu İyziship yetkilileri ile paylaşmanız ve yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde aktarmanız önemli olacaktır. Belki daha uygun bir çözüm bulabilirler ya da sorunuza daha fazla özen gösterebilirler. Ayrıca, fiyat farklılıklarını ve ek ücret taleplerini detaylı bir şekilde sorgulamak ve gerekirse açıklamak da faydalı olabilir. İyziship'in hizmetlerini iyileştirmek için geri bildirim vermek de önemli bir adım olabilir. Fiyat politikaları ve desiler konularında daha şeffaf olmaları gerekebilir. Umarım yaşadığınız deneyim sonrasında memnuniyetiniz sağlanır ve sorununuz çözülür.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri