Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

izgi

aysegulpolatgp11k

Well-known member
sana yazmak istediğim söylemek istediğim saatlerce anlatmak istediğim o kadar çok şey birikdiki ama sen yoksun telefonun kapalı arasam ulaşamıyorum. allahım ben nasıl bi çaresizliğin içine düştüm içim nasıl paramparça kimse bilmiyor.5. sınıfta adli tıp stajındayken tanışmıştık. soğuk bi akşamdı nerden esti bilmiyorum sana yazdım sözlükten. sonra bi baktık sevgili olduk yaza da nişan yaptık. ben adli tıptayken otopsiyi çok sevdiğini anlatırdın merakla bana girdiğim otopsileri sorardın, anlatırdım neler yaptığımızı. 4 günce senin otopsinin yapılacağını nerden bilebilirdim canım karım.bu hayatta çok kısa zaman geçirdik ama bana ayırdığın her vakit, söylediğin her güzel söz, ettiğimiz her kavga için bana dünyalar güzeli bir evlat verdiğin için sana teşekkür ederim. 100 yaşına kadar yaşasak da ben sana doyamazdımki. sana hep söylediğim bi şey vardı; umarım reenkarnasyon vardır çünkü seni yaşamaya bi ömür yetmez derdim. her şeyinle başımın tacı hayatımın anlamısın. senin bu dünyadan göçmüş olman beni yalnız bi adam yapmaz yüzüğüm hala parmağımda ve hep parmağımda kalacak. sen benim biricik karımsın, her şeyimsin ulan. nasıl alışıcam yokluğuna bilmiyorum. oğlumuz yoğun bakımdan çıkamazsa ben de gelirim yanınıza siz olmadan yaşayamamki

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri