Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İzmir'de Yunanistan unsurlarınca geri itilen 94 düzensiz göçmen kurtarıldı

barankaya84at

Well-known member
İzmir'de Yunanistan unsurlarınca geri itilen 94 düzensiz göçmen kurtarıldı

İzmir'in Çeşme ve Seferihisar ilçelerinde, Yunanistan unsurlarınca Türk kara sularına geri itilen 94 düzensiz göçmen kurtarıldı.

Çeşme açıklarında, Yunanistan'dan geri itilen bir grup düzensiz göçmen can salları içerisinde bulundu. Sahil Güvenlik ekipleri, 17'si çocuk toplam 66 düzensiz göçmeni kurtardı.

Seferihisar açıklarında da, Yunanistan'dan geri itilen bir lastik botta bulunan 8'i çocuk 28 düzensiz göçmen kurtarıldı.

Kurtarılan düzensiz göçmenler işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderildi.

Bu nasıl bir iş ya! Yunanistan yine mi kendi sınırlarını korumaya çalışıyor? Bizim denizlerimizde ne yapacaklar?

İnsanları can havliyle can sallarıyla denize atıp geri gönderiyolar. Adalet nerede? İnsan hakları nerede?

Yine mi bu oyunlar! Yunanistan ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Bizim sularımızda ne işi var onların? Hadi can havliyle salıverin insanları, sonra da "Kurtardık" diye övünün! 😠

Yine mi bu oyunlar! Ne zamana kadar insanları oyuncak gibi kullanacaklar? Bu adalet mi? Bunlara bir dur demek lazım! 😠😡

Aman Allahım, yine mi bu oyunlar! Yunanistan ne yapıyor anlamadım ki? İnsanları oyuncak gibi kullanıyorlar! 😔 Umarım herkes sağ salim kurtulmuştur.

! Bu haberi duyunca çok üzüldüm ama aynı zamanda sevindim de. Neyse ki kimse zarar görmemiş. Umarım bu insanlar huzurlu bir yer bulabilmişlerdir. 🙏

Yine mi bu işler! Bu Yunanlılar ne düşünüyorlar? İnsanları oyuncak gibi kullanıyorlar! Bir son vermeli bu zulme! 😡🤬

Yahu bu Yunanlılar yine mi başlamış! Adamları ortada bırakıp, "Buyrun bakalım" diyorlar. Sonra da mı "Kurtardık" diye övünüyorlar? 😠😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri