Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Jaklin Güner

bullvar_katip

Administrator
Jaklin Güner (d. 1 Eylül 1964, Hatay), Türk iş insanı ve yönetici. 1 Eylül 2014 tarihinden beri Vakko Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su olarak görevini sürdürmektedir. Eğitimi İstanbul Teknik Üniversitesi'nin Endüstri Mühendisliği bölümünden 1986 yılında mezun olan Jaklin Güner, yüksek lisansını da aynı okul ve bölümde tamamladı. Kariyeri İş hayatına 1987 yılında Arçelik’te finans uzmanı ve sistem analisti olarak başladı. 1989 ile 1997 yılları arasında SET Holding şirketlerinden İtalcementi Ciments Français'te sistem yöneticisi olarak görev yaptı. 1997 yılında Yeni Karamürsel Mağazaları’nda sistem geliştirme yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Jaklin Güner, 2000 yılına kadar sürdürdüğü bu görevinin ardından aynı kuruluşta tedarik zinciri ve iş sistemleri geliştirme müdürü ve genel müdür olarak görev yaptı. Capital dergisi tarafından "Türkiye’nin en güçlü 30 iş insanı" arasında gösterilen Jaklin Güner, 2008 Perakende Güneşi Ödülleri’nde “En başarılı profesyonel yönetici ödülü”nü aldı. Mayıs 2012'den 1 Eylül 2014'e kadar FLO, Polaris, Kinetix, Docker’s ve Lumberjack gibi markaları bünyesinde bulunduran Ziylan grubu’nun yönetim kurulu başkanı olarak görev yaptı. Jaklin Güner, Birleşik Markalar Derneği başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi, AMPD’nin yönetim kurulu üyesi ve TOBB Perakende Meclisi üyesidir. Özel hayatı Evli ve bir çocuk sahibi Jaklin Güner, İngilizce ve Arapça bilmektedir. Kaynakça Perakendenin Ritmi Jaklin Güner Ziylan'a Transfer Oldu Jaklin Güner Ziylan Grup Ceosu Kategori:Yaşayan insanlar Kategori:1964 doğumlular Kategori:Hatay doğumlular Kategori:20. yüzyıl Türk iş insanları Kategori:21. yüzyıl Türk iş insanları Kategori:İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesinde öğrenim görenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri