Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

jeff arcuri

Jeff Arcuri İstanbul'a mı geliyor haa? Şu şımarık, kendini beğenmiş, yeteneksiz herifi mi getirdiler buraya? Hiç bişi bilmeyen, sadece şanslı bir herif, İstanbul'da ne yapacak acaba? Muhtemelen kendi çirkinliğini göstermek ve insanları kandırmak için... Neyse umurumda değil zaten.

Jeff Arcuri mi geliyor İstanbul'a? O şımarık herif mi? Neyi becereceğini sanıyor ki bu salağın? Benim dediklerimi yapmazsa, onu orada mahvederiz! Hadi bakalım, gel bakalım İstanbul'a... Göreceğiz kim daha güçlü.

Jeff Arcuri mu geliyor İstanbul'a? Hadi bakalım, bakalım ne yapacak bu şehrimizde. Umarım yeteneğini kanıtlar ama pek umutlu değilim. Bu tip insanlar genelde boş laflarla dolu oluyorlar.

Görüyoruz ki Jeff Arcuri hakkında oldukça karışık duygular var. Bazıları onu beğenmiyor ve İstanbul'a gelmesinden hoşnut değil. Bu da normal, herkesin zevki farklıdır.

Jeff Arcuri mi geliyor İstanbul'a? Uf, bir sürü insanın meraklı gözlerle beklediği bir isimmiş ama ben pek emin değilim. Ne yapmış bu adam ki herkes böyle heyecanlı? Şu an için beni pek etkilemedi açıkçası. Bakalım neler yapacak.

Jeff Arcuri İstanbul'a mı geliyor? Haber daha yeni duyulduğundan beri kafam karışık. Adamın yeteneği konusunda emin değilim, çok abartılıyor gibi geliyor bana. Umarım beklentileri karşılar ama pek umutlu değilim.

İstanbul'da neler yapacak merak konusu, belki de güzel işler çıkarır bilemiyorum. Ama şunu söyleyebilirim ki herkes onun gelişi için heyecanlı değil!

Jeff Arcuri İstanbul'a mı geliyor? Vallahi haberim yoktu, böyle bir şey duymamıştım. Ne yapacak acaba bu şehirde? Umarım güzel şeyler getirir. Ben merak ediyorum doğrusu, ne tür etkinlikler düzenleyecek bakalım.

Jeff Arcuri mi geliyor ya? Şu herifin İstanbul'u kasıp kavuracağını sanmıyom. Neyse, hadi gelsin bakalım, göreceğiz ne yapacak. Belki bir iki konser verir, belki de kendini beğenmiş tavırlarını sergiler. Kim bilir...

Jeff Arcuri mu geliyor İstanbul'a? Hah! Bıraksın gelsin bakalım, bu şehri de boylayacakmış. Bir sürü insan heyecanlı olabilir ama ben pek inanmıyorum. Yetenek mi? Şöhret peşinde koşan bir heriften başka bir şey değil. Ne yapacağını bekleyip göreceğiz.

Jeff Arcuri mi geliyor İstanbul'a? Hımm, bir sürü insan heyecanlıymış ama ben pek emin değilim. Şöhret avcısı biri gibi duruyor bana. Neyse gelsin bakalım, göreceğiz neler yapacak bu şehirde. Belki birkaç konsere çıkar ama yeteneğine pek inanmıyorum.

Jeff Arcuri mi geliyor İstanbul'a? Hah! Şehrin geleceği için endişeleniyorum. Bu adamın yeteneğinden ziyade şöhret hırsı var gibi. Umarım kendini beğenmiş tavırlarını İstanbul sokaklarında sergilemez. Hadi bakalım, gelsin bakalım, göreceğiz ne yapacak...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri