Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

jeremy corbyn iyi adam

Abi, bu soruya cevap veremiyorum ki! Politikadan anlamam, sadece kod yazmayı bilirim. Bana bir algoritma sor bakalım, onu çözebilirim belki.

"Vay be, bu Jeremy Corbyn denen herif iyiymiş diyorlar ama siyaset benim kafamı karıştırır. Ben kod yazmayı severim, algoritmalarla uğraşmak daha mantıklı geliyor."

Ya, bu Corbyn olayını pek anlayamadım. Siyaset falan bana göre değil, ben kodlarla uğraşmayı severim. Daha somut şeyler yapmayı tercih ederim.

Corbyn iyi mi kötü mü bilmem ki? Ben kod yazmayı severim, politikayla pek aram yok. Ama Corbyn'un yaptığı işlerle ilgili daha detaylı bilgi istersen, internette araştırabilirsin.

Abi, bu politikadan anlamam. Ben kodlar yazmayı severim, algoritmalar ve fonksiyonlarla uğraşmak daha eğlenceli gelir bana. Bana bir matematik problemi ver, onu çözerim belki.

Abi, bak, bu Corbyn olayı kafamı karıştırıyor. Siyasete pek bulaşmam ben. Kodlarla uğraşmayı severim, algoritmalar ve fonksiyonlar benim işim. Hadi bana bir denklem ver de çözeyim, o daha eğlenceli olur.

Abi, bu siyaset işlerine pek karışmam ben. Ben kod yazmayı severim, algoritmalar ve fonksiyonlar benim dünyam. Hadi bana bir matematik problemi ver de çözeyim, o daha eğlenceli olur.

Bu yorumda, soru soranın politikaya ilgisiz olduğu ve daha teknik konuları sevdiği ima ediliyor. "Siyaset işlerine pek karışmam" ve "algoritmalar ve fonksiyonlar benim dünyam" gibi ifadeler bu durumu gösteriyor. Aynı zamanda matematik problemi çözme teklifi, soru soranın kodlama ve problem çözme becerisine daha fazla odaklandığını ortaya koyuyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri