Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

jose mourinho

ahmetguvensgv6

Well-known member
Yok bu adamın oyunu bu, bu skorları çok göreceğiz. Yok maç böyle sıkıcı, maç söyle temposuz. Yok Mourinho kazanmanın peşinde oyunun görselliği önemli değil vs. Sikildim amk her program her video aynı şeyler. İki analiz takip etmek istedik alt tarafiya ben bu sezon çok heyecanlı olduğum için bana böyle gelmiyo ya da herkes öyle bi sürü psikolojisi için takip ediyo ki olanları yorumcular da buna dahil hadi sadece bugünkü maç üzerine konuşalım. Ben sikilmadım abi maçtan. İlk yarı Saint-Maximin'i ağzım açık izledim. Özlemişiz yani kaç yıldir böyle bi adam yok lan Fenerbahçe'de. Eger ilk 45 dakika sıkıldıysanız bence burada sorun Mourinho veya Fenerbahçe'de değil. Hafta içi Lille ile Süper Lig şampiyonluk maçı kadar önemli bir maç çıkacaksin, hemen sonrasında hafta sonu lig devam ediyo. Bak ligin ilk haftalari 1-0, 2-1 ile ilerlerken sesi çıkıyor mu GS'lilerin xdha Fenerbahçe frene mi bastı ikinci devrede de skor böyle kaldı? Bence yine hayır. Zaten benim anlamadigim en ilginç noktalardan biri bu. Herhalde Hull City maçında 20 dk yaslandik geriye diye milletin aklın kazınmış o. Zaten Mourinho'nun da bir şöhreti var. Oyle bi yorumluyolar ki benim kadar Feneri takip etmeyen arkadaşlar sanki pas to verip arkada bekliyoruz aq. Ben en azindan geçen seneki Fenerbahçe'den farkli olarak gördüğüm ve bu seneki oyun aklımızı ifade eden bir sürü pozitif şey olduğunu düşünüyorum. Savunma arkasına koşular ve uzun toplar mesela. Hızlı geçiş hücumları. Geçen seneki Fenerbahçe'ye inanılmaz zıt tamamen farklı bir hücum kimliği ediniyor takım. Haliyle Ağustos ayında da sahaya yansıtabildiği fizik ve teknik kalite bu kadar oluyor yani. Bence istenilen tempo da yüksek. Yeri geldiginde yüksek presle topu alan, rakibi iyice yasan, yeri geldiginde geriye yaslanıp kontra, geçiş hücumu kovalayan. Geçen seneden kalan set oynama alışkanlığının üzerine bunları da eklemeye çalışan bir Fenerbahçe var. İşin özeti, bu adam sadece geri yaslanıp, topun arkasında beklemiyo. Bu adamın cephanesinde her şey var abi. Gerektiğini gördüğü yerde ona uygun her şeyi oynatıp, her değişikliği yapabilecek tasaga ve bu cümleleri kanıtlamama gerek bırakmayacak da bir kariyeri var. Bugün İsmail-Szymanski-Tadic orta sahasi gördük mesela, geçen sene İsmail Kartal'a salladığımız noktaları unuttunuz mu 2 ayda aq xdyllar sonra Pereira ilk döneminden beri ilk defa heyecanlıyım takımım adına. Ali Koçun ilk yıllarındaki oyunculara ve mentaliteye bakınca kalite farkı, gelişimi anlaşıyo bence. Hala modern sistem takımı mantigından çok uzaktayız ama umarım gereken sabrı ve adaleti gösteririz de işin sonu bir yere varır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri