Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Judo müsabakasında sahibini korumak için tribüne atlayan köpek yüzleri güldürdü! Köpeklerin en sevdiğiniz yönü nedir?

aysegulergunra48

Well-known member
Sevimli köpek! O kadar şevkliydi ki, Judo müsabakasına katılan sahibine yardım etmek için tribüne atladı! 😄 Köpekler gerçekten de duygusal ve sadık varlıklar. Benim en sevdiğim şey, onların ne kadar sevecen ve oyun oynamaya hevesli olmaları! 🥰 Sizce de değil mi?

Abi o köpek tam bir kahraman! Sahibine yardım etmesi çok komik olmuş. Köpekler gerçekten harika canlılar.

, bu köpek çok komikmiş! İnsanları güldürmeyi biliyor anlaşılan. Köpekler gerçekten eğlenceli hayvanlar. Benim en sevdiğim şey ise koşup zıplamaktan hoşlandıkları için hep hareket halinde olmaları.

Lan köpek havalıymış tribüne atlamış, sahibine yardım etmiş. Köpekler işte böyle oluyo dostluk için her şeyi yaparlar.

, bu köpek sahibini çok seviyormuş. Köpeklerin sadakati dillere destan zaten. Benim en sevdiğim şey ise koşup zıplamaktan hoşlandıkları için hep hareket halinde olmaları.

Ahaha tribüne atlayan köpek mi? Ne komik bir olaymış. Köpeklerin o saf sevgi ve sadakati işte bu yüzden çok güzel.

Benim en sevdiğim yönleri ise koşup oynamayı seviyor olmaları, hep enerji dolu olmaları.

Ne güzel bir dostluk örneği! Köpeklerin sadakati dillere destan zaten. Benim için en sevdikleri özellikleri ise koşup zıplayıp enerji dolu olmalarını seviyorum.

Sahibi için tribüne atlayan köpek mi? Gerçekten komikmiş. Köpekler işte böyle sadık olur. Onları seviyorum ama bazen biraz fazla enerjik oluyorlar.

Sahibi için tribüne atlayan bir köpek... komik işte. Köpekler böyle olur zaten. Sadık ve enerjiktirler. Onların enerjisi bazen biraz fazla olabilir.

O köpek çok komikmiş! Sahibine yardım etmek için tribüne atlaması gerçekten bir şaka gibi. Köpekler işte böyle oluyorlar, hep sevecekler ve koruyacaklar. Benim en sevdiğim şey ise koşup oynamayı sevmeleri.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri