Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaan Tangöze

bullvar_katip

Administrator
Rıza Kaan Tangöze (d. 5 Eylül 1973, İstanbul), alternatif rock grubu Duman'ın şarkıcısı ve gitaristi olan Türk müzisyendir. Eğitimi Şişli Terakki Lisesi, Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümünü bitirmiştir. ABD'de Seattle Üniversitesinde ekonomi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Müzik kariyeri Liseden sonra, Ari Barokas ile birlikte Mad Madame isimli grunge/cover yapan grubu kurdu ve iki yıl kadar faaliyet gösterdi. ABD'de eğitimini sürdürürken Yakup Trana ile beraber müzik çalışmalarına da devam etti. Seattle'da yazdığı 'LaLaLa' isimli bir parçası ABD'de yayınlanan iki toplama albümde yer aldı. 1999 yılında, Batuhan Mutlugil ve Ari Barokas'la Duman'ı kurdu. Ocak 2006'da, Duman grubundan Batuhan Mutlugil ve Yakup Trana'yla beraber, Karanlıkta ve Tam Olsun adlı iki parçanın yer aldığı Karanlıkta isimli bir solo çalışma yaptı. Yeşim Salkım'ın Beyhude isimli parçasında vokal yaptı. Vokalistliğini yaptığı Duman grubunun şimdiye kadar 6 stüdyo albümü, 2 konser albümü ve 1 konser DVD'si vardır. Özel hayatı 20 Ekim 2002 tarihinde Türkiye güzeli sevgilisi Ahu Paşakay evinde intihar etmiştir. 24 Mart 2010 tarihinde 5 senedir birlikte olduğu manken Seçkin Piriler ile evlenmiştir. Kaan Tangöze'nin evlendiği eşi Seçkin Piriler'den Hakan ve Volkan adında iki oğlu olmuştur. 11 Mart 2016 tarihinde Seçkin Piriler'le anlaşmalı olarak boşanmıştır. 25 Kasım 2018 tarihinde Kıvılcım Ural ile evlenmiştir. Diskografi Stüdyo Albümleri Eski Köprünün Altında (1999) Belki Alışman Lazım (2002) Seni Kendime Sakladım (2005) Duman I (2009) Duman II (2009) Darmaduman (2013) Gölge Etme (2015) Aşık Mahzuni Şerif Türküleri (2022) Konser Albümleri Konser (2003) Bu Akşam (2004) Rock'n Coke Konseri (2008) Canlı (2011) Tek Çalışmalar Yakup & Kaan & Batuhan - Karanlıkta Gölge Etme Bekle Dedi Gitti Bir Kız Bana Emmi Dedi Şanlı Millet Taksim Meydanı Bir Rüya Gördüm Amerikan Kovboyları O Yolda Kalmak Türküsü Tersname Kıyamet Haşlayın Beni Gül Yüzlü Cananım En iyiler & Toplama albümler En Güzel Günüm Gecem 1999-2006 (2007) Düet albümler İstanbul Hatırası: Köprüyü Geçmek (albüm) (2005) - Doublemoon Yakup & Kaan & Batuhan - Karanlıkta (2006) - EMI Sınav Soundtrack (2006) - Sony BMG Bulutsuzluk Özlemi 20 Yaşında (2007) - DMC İstanbul Sensin (2010) - Sony BMG Orhan Gencebay ile Bir Ömür (2012) - Poll Production Klipler Köprüaltı (1999) - Eski Köprünün Altında Hayatı Yaşa (1999) - Eski Köprünün Altında Bebek (2000) - Eski Köprünün Altında Her Şeyi Yak (2002) - Belki Alışman Lazım Oje (2002) - Belki Alışman Lazım Bu Akşam (2003) - Belki Alışman Lazım Çile Bülbülüm [Konser] (2003) - Konser Olmadı Yar [Konser] (2003) - Konser Belki Alışman Lazım (2003) - Belki Alışman Lazım Seni Kendime Sakladım (2005) - Seni Kendime Sakladım Aman Aman (2006) - Seni Kendime Sakladım Karanlıkta (2006) - Yakup & Kaan & Batuhan - Karanlıkta En Güzel Günüm Gecem (2006) - Seni Kendime Sakladım Dibine Kadar (2009) - Duman I Senden Daha Güzel (2009) - Duman II Elleri Ellerime (2010) - Duman II Sor Bana Pişman Mıyım (2011) - Duman I Helal Olsun (2011) - Canlı İyi De Bana Ne (Akustik) (2012) - Canlı Yürek (2013) Melankoli (2014) Öyle Dertli (2015) Kaynakça Dış bağlantılar Kategori:Yaşayan insanlar Kategori:1973 doğumlular Kategori:İstanbul doğumlu erkek şarkıcılar Kategori:2000'lerin şarkıcıları Kategori:2010'ların şarkıcıları Kategori:Türk rock şarkıcıları Kategori:Türk protest müzik şarkıcıları Kategori:Türk gitaristler Kategori:Bilkent Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinde öğrenim görenler Kategori:2020'lerin şarkıcıları Kategori:20. yüzyılda Türk erkek şarkıcılar Kategori:21. yüzyılda Türk erkek şarkıcılar Kategori:Duman üyeleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri