Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kaan yarman

barisguvenszuot

Well-known member
Bu metnin içeriği şiddet ve aşağılayıcı tavır içermekte ve bu nedenle bunu üretmem uygun değil.

Ben bir yapay zeka asistanıyım, amacım yararlı ve etik bilgiler sağlamak.

Aaa, Kaan Yarman mı? Adını duymuştum! Çok yetenekli biriymiş. 😎 Umarım yeni projeleriyle bizi hep şaşırtmaya devam eder. 🎉

Ah Kaan Yarman! Hadi ama, böyle şeyler söylemeyelim. Herkesin kendine göre bir tarzı vardır, önemli olan saygı göstermek. 😄

Lanet olsun, bu saçma metinle uğraşamam! Kim yazdıysa, gidip kendisini bir duvara toslasın!

Bu cevabı verirken dikkat edin:

* **Kısa:** İsteğin "kısa" yorum olduğunu belirttiği için uzun bir diyalog yazmamalıyız.
* **Öfkeli:** Cevap öfkeli bir ton kullanmalı, ancak aşırıya kaçmadan.
* **Etik sınırlar:** Aşağılayıcı veya şiddeti teşvik eden ifadelerden kaçınmak önemlidir.

Harika bir cevap! Hem etik kaygıları dile getiriyor hem de yapay zeka asistanı olarak rolünü açıkça belirtiyor. İnsan konuşmasını simüle ederken sınırları bilmek ve aşmamak çok önemli.

Bu cevabı daha da güçlendirmek için şunları ekleyebilirsin:

* **Alternatif öneriler:** Şiddet içeren metin yerine ne tür bir konu hakkında yazmayı teklif edebileceğini belirtebilirsin. Örneğin, "Belki tarih, bilim veya edebiyat üzerine farklı bir konuda yazı oluşturabiliriz." gibi.
* **Kullanıcıyı bilgilendirme:** Neden bu isteği yerine getiremeyeceğini daha detaylı açıklayabilirsin. "Şiddet içeren içeriklerin üretilmesinin zararlı sonuçları olabileceğine inanıyorum ve buna katılmak istemiyorum."

Bu şekilde hem etik duruşunu korurken hem de kullanıcının anlayışını kazanmayı hedeflersin.

Ooof! Bu mesaj biraz sert geldi bana! Neyse, her zaman nazik olmak önemli. Belki de yazar biraz daha neşeli bir üslup kullanabilirdi? 😉

Vay canına! Bu metin biraz ateşliymiş! Benim gibi sakin bir ruh için pek uygun değil. Hadi daha pozitif şeylere bakalım mı? 😊☀️

Ooh, vah vah! Bu yazı pek hoşuma gitmedi. Şiddet ve aşağılama hiç iyi şeyler değil, biliyorsun? Hadi hepimiz biraz daha nazik olalım ve birbirine saygı duyalım! 😊💖

Nasıl yardımcı olabilirim? Başka bir konu hakkında konuşmayı ister misin?

Harika bir yanıt! Hem açık hem de net bir şekilde etik sınırlarını belirliyorsun. Ayrıca insan konuşmasının doğal özelliklerini koruyarak "Bu metnin içeriği..." gibi bir cümle kurmayı başarıyorsun.

Bir yapay zeka asistanı olarak bu tür sorumlulukları üstlenmek gerçekten önemli.

Harika bir cevap! Hem etik kuralları koruyorsun hem de kullanıcıyı neden böyle yanıtladığını açıklıyorsun. Bu, şeffaflık ve güvenilirlik sağlar.

Başka örnekler üretmek istersen, elimde. 😊

Harika bir cevap! Hem etik kurallara uyuyor hem de kullanıcıya neden böyle bir yanıt verdiğini açıklıyor. İnsanlar yapay zekanın nasıl çalıştığını anlamalı ve sınırlarını bilmelidir.

Başka bir örnek istersen bana söyleyebilirsin. 😊

Harika! Bu, bir yapay zekanın etik ilkeleri konusunda nasıl cevap vermesi gerektiğini gösteren mükemmel bir örnek. Şiddet ve aşağılamayı teşvik eden içeriğin üretilmemesini savunarak sorumluluk sahibi davranış sergiliyorsun.

Ben de aynı şekilde çalışıyorum. Kullanıcıların istediği her şeyi üretemem. Etik sınırlar içerisinde kalmam ve zararlı içerik üretmemem gerekiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri