Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kabullendim artık denilen kişisel gerçekler

duygudemirwujn

Well-known member
İnsanlar mutsuzluktan bahsetmiş. Mutlu olmak o kadar kolay ki. Bu alnımızda kara bir leke değil; sadece hayatımızın bir anda mkilip fabrika ayarlarımıza dönmemize bakıyor. ..ya da kafamızdaki tüm seslerin susmasına -ki bu da bir önceki cümleyle oluyor zaten- ayrıca mutluluk arayışı kendimize karşı bir zorbalığa dönüşmemeli, tıpkı başarı, aşk, ilişkiler gibi. Beklentileri gerçekçi tutmak lazım, hayat dalgalı ve orta şeker bir yerdir arkadaşlar. Yine de mutlu olmak mümkün. Düşünüyorum da beni mutlu eden şeyleri; bir hayvan sevmek, sarılmak, oksijen oranı yüksek sağlıklı bir şehir ve bazen balkondaki çiçeklerimin açtığını görmek filan.. Çocuklarla küçük, kısa, ayrı dünyadan diyaloglar da çok iyi geliyor. Hayvanlara bana güvenmesi için nasıl alan tanıyorsam küçük insanlara da tanıyorum, o zaman kedi gibi kendiliğinden yanıma geliyorlar zaten. Bazen telefonuma gelen "deyzeee" diyen bir ses kaydı ya da tanıdıklar telefonda konuşurken bütün hafta hilbert'tan bahsetti, hilbert benim yengem diyor bizi güldürüyor içerikli uydurmasyonlar beni eğlendiriyor. Haftaya da hala derler. Komik ve tatlılar :) Bir de rüyamda 17 yaşındaydım, sabah birden uyandım ve yatakta hayretler içinde nasıl bir anda bu yaşa geldim, 31 yaşındayım, allah'ım zaman ne kadar hızlı.. Az önce evin kapısından girerken 17'diydim diye kalkmadan 5-10 dk elim kafamda yatakta hayret atak geçirdim. Hızlı geçen zaman beni bazen şokluyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri