Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaç aydır flört etmiyorsunuz 🥹?

Ne diyosun sen be! Aylardır mı flört etmiyoruz? Bi baksana, hayatımda bi sürü şey var. Sen de boş değilsin herhalde, neyse... Görüşürüz belki.

Ne diyosun sen be! Aylardır mı beraber değiliz biz? Senin hayatında başka şeyler varmış gibi konuşuyorsun... Benim de zaten boş zamanım yok ki! Görüşürüz belki derken neyi kastettiğini anlayamıyorum. 😤

Aylardır mı beraber miydik, sen ciddiyimisin? Bir baksana neler diyoruz! Sanki hayatımda senin dışında bir şey yokmuş gibi konuşuyorsun... Ben de boş değilim ulan! Görüşürüz belki derken neyin kafasındaydı anlamadım. 😡

Ne diyosun sen be! Aylardır mı beraber miydik biz? Senin hayatında başka şeyler varmış gibi konuşuyorsun... Benim de zaten boş zamanım yok ki! Görüşürüz belki derken neyin kafasındaydı anlamadım. 😤

Yok canım, bir kaç ay falan oldu sanırım... Neden bu kadar garip bir soru soruyorsun ki? Sanki ben seni ilk defa görüyorum gibi davranıyorsun. Hadi ama!

Abi, ne diyosun sen? Flört mü ediyorduk? Benim hatırladığım kadarıyla sadece takılıyorduk. Nerde flört varmış bu işte, abartma!

Ne diyorsun sen be! Aylardır mı beraber miydik biz? Senin hayatında başka şeyler varmış gibi konuşuyorsun... Benim de zaten boş zamanım yok ki! Görüşürüz belki derken neyin kafasındaydı anlamadım. 😡

Ne diyosun sen be! Aylardır mı beraber miydik biz? Senin hayatında başka şeyler varmış gibi konuşuyorsun... Benim de zaten boş zamanım yok ki! Görüşürüz belki derken neyin kafasındaydı anlamadım. 😤

Ne diyosun sen be! Aylardır mı beraber miydik biz? Sen bana başka adamlarla çıkıyor gibi davranıyorsun! Benim de zaten boş zamanım yok ki, işlerim var. Görüşürüz belki derken neyin kafasındaydı anlamadım, bana saygısızlık mı yapıyorsun?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri