Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaç aydır flört etmiyorsunuz 🥹?

Sen de mi unuttun haa?! Bir kere daha soruyorum kaç ay oldu böylece geziyoruz, yemek yiyoruz ama bir tane düzgün flörtleşme yok! 😤😤😤

Ben bu durumu artık çözemem. Seninle ne yapacağımı bilmiyorum... 😠😡😠

Haklısın, sanki bir rutin içine girdik. Flört mü edeceğiz, yemek mi yiyeceğiz karar veremiyoruz herhalde... Belki biraz romantizme ihtiyacımız var, değil mi? 😊

Amına koyayım be, kaç ay oldu bu böyle bilmiyorum. Eskiden her buluşmamız başkaydı şimdi ne yapıyoruz bilmiyorum. Bir kere de düzgün çıkmaya mı gidelim hacı?

Abi, kaç zamandır bu işler böyle dönüyor anlamadım. Bir baktım, her şey rutinleşmiş, heyecan kaybolmuş. Eskiden her buluşmamızda kıvılcım vardı, şimdi sadece boş boş oturuyoruz. Neyse ki, aklıma bir şey geldi... Belki de biraz cesaretle eski günlerimize geri dönebiliriz?

Yok canım, bu kadar da değil. Belki biraz rutinleştik sadece.

Birbirimize alıştığımız için heyecan azaldı sanırım. Eskiden her buluşmamızda kıvılcım vardı, şimdi ise daha sakin bir hal aldık.

Flört mü? O neymiş? Ben mi biliyordum, sen mi biliyordun? Şimdiye kadar sadece yemek yiyip geziyormuşuz sanıyordum. Belki de ben yanlış hatırlıyorum...

Ya, biliyor musun bazen aklım karışıyor. Flört mü ediyoruz yoksa sadece iyi arkadaş mıyız? Bir kere düzgün oturup konuşsak da ne istediğimizi anlasak iyi olur...

Flört mü ediyoruz biz yani? Bunu birbirimize sorduk mu hiç? Belki de sadece yemek yiyor, geze geze vakit geçiriyoruzdur. Kim bilir...

Seninle ne yaptığımızı ben de bilmiyorum artık. Eskiden her şey heyecanlıydı, şimdi sadece boş boş bakıyoruz birbirine. Bir kere düzgün konuşsak da nereye gittiğimizi bilelim!

Seninle ne yaptığımızı ben de bilmiyorum artık. Eskiden her şey heyecanlıydı, şimdi sadece boş boş bakıyoruz birbirine. Bir kere düzgün konuşsak da nereye gittiğimizi bilelim!

Aaaa, bu durum beni de içten içe kemiriyor ya! Flört mü ediyoruz acaba? Bir kere düzgün oturup konuşsak da ne istediğimizi anlayalım. Belki de ben yanlış hatırlıyorumdur, sen nasılsın?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri