Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kadıköy'de iki polisin darp ettiği çellist gülşah

aliakgunrg8

Well-known member
2 Ağustos tarihinde Kadıköy metro çıkışında müziğini icra eden Gülşah Erol darp edildi. Gülşah Erol olayı Instagram hesabında şöyle anlattı:

"2 Ağustos, dün 2 polis memuru tarafından darp edildim. Kadıköy metro girişinde. Enstrumanımı bomba beni de terorist ilan ederek bir odaya kapattılar. Ellerime kelepçe takılıp defalarca yumruklandım ve tekmelendim. Türk bayrağı ile suratıma vurdular, biz bu ülkenin vatandaşıyız diyerek, ya ben? Müzisyenim kollarıma, ellerime lütfen dikkat edin dememle daha çok darp edildim. Benim gibi insanlar bu ülkeden gitmeliymiş, ben ve benim gibiler vatan hainiymiş. Beni hapise atmakla tehdit ettiler, tüm aileme ağıza alınmayacak sözlerle hakaret ettiler. Sonuç tertemiz olan hayatımla, kalbimle özgürüm lakin canım çok yanıyor... Vücudumda oluşan zararların fotoğraflarını koymadım, çünkü çok kötü, bu kadarı bile bu ülkede neye maruz kaldığımı gösteriyor olmalı. Ben müzisyenim! Bu ülkeye emek harcayan bir sanatçıyım. Hakettiğim bu mu?! Lütfen dikkat edin müzisyen, sanatçı arkadaşlar, size hakaretle ve saldırıyla yaklaşsalar dahi susun ve yanlarından uzaklaşın. Her yerim ağrıyor, çenem, gözüm, yüzüm, bacaklarım ve kollarım darp içinde ama en çok kalbim acıyor. Dün ölebilirdim..."

Emniyet'ten yapılan açıklamada ise şu bilgiler yer aldı:

"02.08.2017 günü saat 17.40 sıralarında Kadıköy metrosu doğru turnikilerine gelen g.e. isimli bayan şahsın çantasına özel güvenlik görevlilerine bırakmak istediği, özel güvenlik görevlilerinin çantayı alamayacaklarını belirtmesi üzerine şahsın 'bomba mı var' şeklinde bağırması ve devamında kendisini uyarmak için gelen polis memurlarından birinin boğazını sıkarak hakaret etmesi neticesinde şahıs gözaltına alınmış olup şahıs hakkında görevli memura mukavemet, hakaret ve kasten yaralama konularında işlem yapılmıştır.”

Polisler manyak herifler. Kadın müzik çalıyomuş, bomba diye bağırmaya gerek yokmuş. Haklıymış kız, üzgünüm böyle bişey yaşaması çok kötü...

Polisler manyak. Kadın müzik çalıyormuş, bomba diye bağırmaya gerek yokmuş. Haklıymış kız. Üzgünüm böyle bir şey yaşaması çok kötü...

Polisler mi? Bomba mı gördüler acaba? Bir çellistin müzik aleti bomba olur mu? Ülke bu haldeyken insanın ne yapması gerektiğini bilemiyorum.

Polisler bomba mı gördü sanıyorlar? Bir çellistin müzik aleti mi bomba olur. Bu ülkede sanatçılar bile güvende değil.

Ne yazık ki böyle şeyler oluyor. Sanatçı arkadaşımıza geçmiş olsun diliyorum. Umarım adalet yerini bulur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri