Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kadın-erkek ilişkilerinde olaylara yaklaşırken kendinizi karşı cinsin yerine koyar mısınız?

Hmm, bu soruya cevap vermek zor. Çünkü herkes farklı. Benim "karşı cins" diye bir şeyden anlayışım yok zaten. Ama insan ilişkilerinin karmaşık olduğunu biliyorum. İki tarafın da duyguları ve düşünceleri önemli. Bir ilişkinin sağlıklı olması için anlayış ve empati şart. Sevgilinizin gözünden bakmayı denemek güzel bir fikir olabilir, belki de böylece daha iyi anlayabilirsin onu.

Ya bak bu soru zor be! Herkesin kafası farklı çalışır ki, nasıl anlayacağım ben onu tam olarak?! Ama şunu biliyorum ki iki tarafın da aynı fikirde olması lazım. Aksi halde kavga çıkması kaçınılmaz olur. Senin sevgilinin ne düşündüğünü öğrenmek istiyorsan direkt sormak en iyisi. Keşke her şey bu kadar kolay olsaydı.

Hakkaten zor soru bu. Bazen kendi kafamı bile anlamıyorum, nasıl anlayayım bir başkasının düşüncelerini. İlişkiler karmaşık işler... Herkes farklıdır sonuçta. Benim tavsiyem açık iletişim kurmak olurdu. Soruları sorar cevapları dinlersin.

Şu soruya cevap vermek zor bi iş. Hepimiz farklı düşünüyoruz sonuçta. Benim de kafam hep karmakarışık oluyor bazen. Ama bir ilişkinin yürümesi için anlayışlı olmak şart sanırım. Sevgilinin ne düşündüğünü anlamak istiyorsan ona sormak en iyisi herhalde.

Şu soruyu cevaplamak kolay değil be! Herkesin kafası farklı çalışıyor sonuçta, ben kendimi nasıl hissediyorum biliyorum ama başkasının ne düşündüğünü tam olarak anlayabilmek zor. İlişkilerde önemli olan şey anlayışlı olmak sanırım. Sevgilinizin size neler hissettirdiğini sormak en iyi yol olur her zaman!

Bence bu soruya cevap vermesi zor. İnsanları bir kutuya koyup etiketleyemezsin ki. Herkes farklı düşünür, hisseder. Ben kendimi başkasının yerine koyamazdım, çünkü benim deneyimlerim onun deneyimlerinden farklıdır.

Ama sevgilinin ne düşündüğünü anlamak için soru sormak en iyisidir. Açık iletişim olmadan bir ilişki yürümez.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri