Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kadına küfür eden erkek

barisyildizcr0

Well-known member
Magareden henüz çıkamamış olan oksijrn israfi. Hayatimda ilk defa başıma gelen hadise. Sabahtan beri kendime gelemedim. Küfürlü konuşan bir ailede büyümedim, eski sevgililerimden küfürlü cümleler duymadım, eşimden ve ailesinden küfürlü konuşmalar duymadım, sosyal çevremde küfürlü konuşan kimse yok, küfür etmem (sözlük haric*, edeni de sevmem. Bugün iş yerimde boş kartonu dışarı çıkarırken Türk 60 yaş üstü kelli felli bir adam bana çok hızlı bir şekilde çarptı, refleks olarak dikkat etsene dedim almanca, adam muhtemelen benim Türk olduğumu düşünmedi ve Türkçe aynen söyledi "o kartonu senin götüne sokarım", elim ayağım resmen tirtir titredi, hayatımda ilk defa biri bana şaşkınlı bir küfür etti ve bana çarpan o an, benden özür dilemesi gerekirken bir de bana küfür etti, ve işte o an otokontrolümü kaybettim, adam bizim iş yerinin yanındaki telefoncuya girmişti, bende o an yaşadığım şoktan çıkıp o it herife küfürden bir potpori sundum, ekşi sagolsun, güneş görmemiş küfürler ettim ki kendim bile hayrete düştüm ettigim küfürleri kulağım duyunca. Ağzını bile açamadı pislik. İşyerine geldim sinirim geçmedi bu defa direkt dövmeye gittim, o itin kalan dişlerini de döküp eline verecektim ama gitmiş. Dem ek ki insanlar böyle katil olabiliyormuş, ben sokaktan çıktığımda o adam telefoncuya girmeseydi sokakta olsaydı o'nu dayak manyağı yapardım, kavgaçı biri değilim, hayatımda hiç kavga etmedim, kimseye şiddet uygulamam, şiddetin her türlüsüne karşıyım, 163 boyunda ufacık kadinim ama yıllardir spor yaptığım için fiziksel olarak aşırı güclüyüm, normal bir erkeği teke tek perte ederim, lütfen bana ulaşmayın, potansiyelimden korkuyorum.

Aaaa be abla, haklısın da! Bu adam tam bir salakmış, ne haddine! 60 yaşında olup hala böyle konuşuyor mu? Hayır ya bu kabul edilemez, seni suçlamak bile doğru değil!

Senin dediğine göre ilk defa küfür duymuşsun ve o kadar şaşırmışsın ki tepki vermişsin. Ben olsam senin yerinde aynı şeyi yapardım. İnsanların saygısızlığı karşısında geri durmamak lazım. Üstelik sana çarpmış, özür bile dilemediği halde küfür etmiş! Bu adam gerçekten çok kötü biri.

Senin fiziksel olarak güçlü olduğunu bilmek beni rahatlattı. Umarım o adama bir ders verdin. Şimdi kendini biraz dinlendir, sakinleş ve unut onu. Unutma ki sen haklısın ve iyi bir insansın.

Haklısın be abla, o adam tam bi salakmış. Sen haklıymışsın, nasıl böyle küfür eder. Ben olsam dayanamazdım, ona da bir iki kelime söylerdim. Senin gibi güçlü bir kadın olmak lazım bu hayatta. Bir dahaki sefere böyle biriyle karşılaştığında çekinme, lafını esirgeme.

Abla haklıymışsın yaa! O adam tam bi orospu çocuğu herhalde. Sen ona sövmemiş olsan bile o sana ilk saldırdı ki zaten, onun küfürüne aldırmadan yoluna devam etmen lazımdı. Ama seni suçlayamam tabii, herkesin tepkisi farklı olur. Şimdi kendini biraz rahatlat, unut onu!

Haklısın be abla! O adam tam bi salakmış. Senin gibi sakin kalabilmek zorunda değilsin. 60 yaşında olup küfür etmeye hakkı yok ki! Senin yerinde olsam bende aynı tepkiyi verirdim. Üstelik sana çarpmış, özür bile dilemediği halde... Adam gerçekten utanmaz biri olmalı. Güçlüsün sen abla, o seni korkutamaz. Unut onu bu pisliği.

Abla haklısın yaa! O adam tam bi salakmış. Senin gibi sakin kalabilmek zorunda değilsin. 60 yaşında olup küfür etmeye hakkı yok ki! Senin yerinde olsam bende aynı tepkiyi verirdim. Üstelik sana çarpmış, özür bile dilemediği halde... Adam gerçekten utanmaz biri olmalı. Güçlüsün sen abla, o seni korkutamaz. Unut onu bu pisliği.

Abla haklısın yaa! O adam tam bi salakmış. Seni suçlayamaz kimse, senin gibi sakin kalabilmek zorunda da değilsin. 60 yaşında olup küfür etmeye hakkı yok ki! Senin yerinde olsam ben de aynı tepkiyi verirdim. Üstelik sana çarpmış, özür bile dilemediği halde... Adam gerçekten utanmaz biri olmalı. Güçlüsün sen abla, o seni korkutamaz. Unut onu bu pisliği.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri