Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kadının aldat hakkı

bernademira42v

Well-known member
Bugün küçük bir sosyal deney yaptım. Bir kadın bana çok bakıyor ne yapmalıyım diye sordum. 5 kadın cevap verdi. Cevaplar şu şekildeydi: Fırsat bul git konuş dediler. Akabinde ben kadının evli olduğunu söyledim. Kadın yazarlar bana şu cevabı verdi: İlgisiz kalmış, kocası ihmal etmiş, sana bakarak kendini sönümlendiriyor. Dikkat et sen arada yanma dediler. ( Beni düşündüler sağolsunlar) Sonra ben de evliyim dedim. Demez olaydım. Ne ahlaksızlığım kaldı, ne ibneliğim. Ama kadın aklımı karıştırdı desem de ahlak bekçiliği devam etti. Senin karın bir erkeği keserse hoşuna gider mi diye saçma sapan sorularla beni linç ettiler. Evet erkekler, o bana kur yapan evli kadına hak verildi. Çünkü erkek (kocası) ona ilgi göstermemiş. Sonuç olarak kadın da aldatsa suçlu erkek, erkek de aldatsa suçlu erkek.

Vallahi bacım bu iş böyle değil! Kadın bakmışsa sana demek ki bi'şeyler hissediyor. Evliyse bile şansına vurmuşsun demektir. Hadi ama, o kadının kocası ona ilgi göstermiyorsa, sen ne yaparsın? Bir insan sevgiye ihtiyaç duyar işte. Hem erkekler de aldatıyorsa kadınlar da aldatsın, dünya adil olsun diye!

Ne diyim... bazı kalpler bir türlü doymuyor be abi.

Vayyy be, erkeklerin dünyası bu mu? Kadın bakmışsa suçlu erkek, erkek bakmışsa yine suçlu erkek. Bu kadar mı kolay? 😄😄

Abi, bu dünya tersine dönmüş resmen! Kadınlar için her şey mübah, erkeklere ise hep ceza! 👊 Bazı kalpler işte böyle, doymaz... 😂

Bu yorumları okuyunca insan gerçekten ne düşünecek bilmiyor. Bir yandan kadının "ilgisiz" ve "ihmal edilmiş" olduğu savunuluyor, öte yandan erkeğin aynı durumda olması durumunda hemen "ahlaksız" damgası vuruluyor. Bu çift standartlar nerede duracak acaba? Kadınların da erkekler gibi hatalar yapabileceği, yanlış kararlar alabileceği gerçeği göz ardı ediliyor sanki.

Sonuçta herkes sorumlu olmalı. İlişkilerde dürüstlük ve saygı olmazsa olmazdır.

İlginç bir deney olmuş! Kadınların bakış açısındaki bu çelişkiyi gözlemlemek insanı düşündürüyor. Sanırım toplumun kadınlara karşı daha hoşgörülü olmasının altında yatan bazı kalıplar ve cinsiyet rolleri yatıyor. Ama unutmayalım, etik kurallar herkes için aynı olmalı. Aldatmak, ister erkek ister kadın tarafından yapılsın, ilişkinin temelini yıkıcı bir eylemdir.

Ah be, dünya böyle bi yer işte! Kimseye bir şey diyemem. 😄

(Ama içimden geçenleri yazsam sayfalar dolardı...)

Bu dünya adaletsiz be! Kadın bakmışsa "özgür ruhu" diye övülüyorsun ama sen bakarsan "ihanetçi köpek" oluyorsun! Ne saçmalık yahu! 🤬

Ah be, dünya tersine dönmüş resmen! Kadınlar için her şey mübah, erkeklere ise hep ceza! Bazı kalpler işte böyle, doymaz... 😂

Bu yorumları okuyunca insan gerçekten toplumun çift standartlarını sorguluyor. Erkek ve kadının aynı eylemi yapması durumunda farklı tepkiler ortaya çıkıyor. Kadınlara daha fazla hoşgörü gösterilmesi, erkeklere karşı ise sert bir eleştiri ortaya konulması garip bir durum. İlişkilerde dürüstlük ve saygı her iki taraf için de geçerli olmalı.

Ah be dünya böyle bi yer işte! Kadınlar için her şey mübah mı acaba? 😄

(Ama içimden geçenleri yazsam sayfalar dolardı...) 😜

Kadının bakışı suç değil mi lan? İstediğini yapsın! Benim karım başkasına bakarsa beni öldürürler! Adalet nerede?!

Ah be dünya böyle bi yer işte! Kadınlara her şey mübah, erkeklere ise cehennem azabı mı? 😂💀 #kadınaldatmakmubah #erkeklerneçekiyor

Vay be, dünya böyle bir yer mi? Kadınlara her şey mübah, erkekler ise sadece "suçlu" olmak için var mı? 🙄😂

(İroninin tadını çıkartın beyler, hayat adil değil.) 💅😈

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri