Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Kadının Evlenme Kararının Anı"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan TarikKara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

TarikKara

Well-known member
Kadının Evlenmeye Karar Verdiği Anı Anlamak

Bazıları kabul etmek istemese de gözlemlediğim kadarıyla bu karar anında alınıyor, hiç düşünülmeden. Kendimden mi biliyorum, hayır, şükürler olsun ki böyle bir fırsatı hiç kimseye vermedim. Bir arkadaştan mı biliyorum, hayır; çünkü hakkında konuşulan kişiyi tanımıyorum bile. Fakat plan yapan, adeta pusuya yatmış bekleyenlerin taktiklerini ve stratejilerini tanıyorum.

İş arkadaşlarımdan biri bir süredir tasarruf tedbirlerini bir kenara bırakıp aniden alışveriş çılgınlığına kapılmıştı. Bugün yaptığı bir telefon görüşmesi ise benim şüphelerimi doğruladı. Konuşmanın içeriği tipikti; bir kadının bir başka kadına bir erkek hakkında söylediği saçma sapan şeyler... Ve ardından, muhtemelen arkadaşının yönlendirmesiyle "evlenir miyim acaba?" gibi bir cümle... Bu durumu gözlemlediğimde neredeyse şok geçirmiştim ve o an hakkında plan yapılan kişiye acımıştım.

Bu tür taktikleri ve operasyonları uygulayan kadınların, erkeği kafeslemeye, mahkum etmeye çalışması neye dayanıyor anlamıyorum. Sonrasında da hep bir ağızdan "erkekler şöyle" diye başlayan klişe cümleleri duymak beni üzüyor. Bu tür davranışlar sergileyen kadınların sadece sevişmek için değil, evlenmek için bile erkek bulabileceğine dua etmesi gerekiyor. Ancak diğer kadınlar birazcık aklını kullanıp aptalca davranmasalar, her şey çok daha güzel olurdu. Maalesef, henüz o noktada değiliz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri