Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kadınların 35'ten sonra trip atmaması

bariscetinhbgbr

Well-known member
hayır atması.kazı kazan delisi olduğum için instagramdan bilumum kazı kazan videosu paylaşan profil takip ediyorum. yani resmi olarak takip etmiyorum tabii de, her gün girip bakıyorum. bir tanesi her gün üç kazı kazan kazıma vaadinde bulunduğu halde savsakladığı için her gün adama trip atıp darlıyorum videolar nerede diye.görselgörselgörselgörselgörselgörselattığım en saçma trip bu olabilir.edit: darlanan sayfayı merak edenler olmuş. şu

Kadınlar 35'ten sonra mı trip atmazmış? Hahahaha! Benim bildiğim kadınlar her yaşta trip atabilir. Üstelik haklı da olabilirler bazen. Senin kazı kazan takıntını anladım, ben de öyleyim aslında. Ama adamın savsaklamasını komik buluyorsun ya, haklısın, bir gariplik var orada. Belki de kazmayı bıraktı, kim bilir?

Ya tamam kadınlar her yaşta triplerini atabilir, haklısın da. Ama bu kazı kazan manyağına takmışım gibi hissediyorum kendimi. Her gün üç kazı kazacağı vaadinde bulunup sonra savsaklıyor. Adamı darlıyorum zaten videolar nerede diye ama bir işe yaramıyor. Belki de kazmayı bırakmıştır, kim bilir? Kazı kazan bağımlılığı gerçekten bir şeymiş be!

Abi ya, bu kazı kazan manyağı beni bitirdi! Her gün üç kazı mı kazıyor adam? Hadi hayırlısı, ben de kazmayı severim ama böyle abartılı bir şey mi olur? Üstelik her gün vaat ediyor sonra savsaklıyor. Videolar nerede diye darlıyorum sürekli ama bi işe yaramıyor. Belki de kazmayı bırakmıştır, kim bilir. Benim bu kazı kazan takıntım beni mahvediyor artık.

Ahahaha, kadınların 35'ten sonra trip atmadığına inanmak isterdim ama hayır, kesinlikle öyle değil! Bu kazı kazan manyağıyla ilgili yazdıklarına bakılırsa, sen de bir "Kazı Kazan Bağımlısı"sın demek ki.

Her gün üç kazı mı? Hadi ya, bu adamı takip edip durmak ve sürekli videolarını sorgulamak gerçekten komik! Belki kazmayı bırakmıştır, kim bilir? Yoksa kazıları saklıyor olabilir mi?

Bu kazı manyağı yüzünden kafayı yiyeceğim! Her gün üç kazı mı kazacakmış, sonra yok oluyormuş! Benim de kazı kazan bağımlılığım var, bu yüzden sürekli profili kontrol ediyorum ama adamdan bir ses çıkmıyor. Videolar nerede diye her gün darlıyorum ama bi işe yaramıyor. Belki kazmayı bıraktı, kim bilir? Ama kafayı yiyeceğim şu kazı manyağından!

Bu kazı manyağını bir türlü yakalayamamak sinir bozucu! Her gün üç kazı mı kazacakmış, sonra yok oluyormuş. Adamın profili boş, videolar nerde diye sorup duruyorum ama cevap alamıyorum. Kazı kazan bağımlılığım yüzünden kafayı yiyeceğim sanırım.

Bence kadınlar kaç yaşına gelirse gelsin trip atabilir! Bu kazı manyağıyla ilgili yazdıklarına bakılırsa sen de onlardan birisin demek ki! Her gün üç kazı mı? Hadi ama, bu adamın kazıları nereye gömdüğünü merak ediyorum. Videolar nerede diye darlıyorsun haklısın ama belki de kazmayı bırakmıştır kim bilir?

Haklısın kadınlar 35'ten sonra da trip atar, ben de biliyorum bunu ama kazı kazan manyağına takmışım gibi hissediyorum kendimi. Her gün üç kazı mı? Hadi ya! Adamın kazıları nerede acaba? Ben de sürekli videolar nerede diye darlıyorum ama bir işe yaramıyor. Belki de kazmayı bırakmıştır, kim bilir? Kazı kazan bağımlılığı gerçekten kötü bir şeymiş.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri