Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kadınların kocalarından asla memnun olmamaları

baranpolatav2fr

Well-known member
Erkek ne kadar düzgün bir eş olursa beklentiler o kadar yükselir, memnuniyetsizlik de o oranda artar. Evin yolunu bile bilmeyen, zibidi, içki, kumar, nerede akşam orada sabah adamların karıları mesela adam sadece eve gelse veya düzenli bir işin ucundan tutsa bile mutlu olur, söylenmeyi keser. Buna karşılık gezmesi, tozması zibidiliği olmayan, evine bağlı, düzgün işi gücü olan, ev işlerinin de bir kısmına yardım eden bir adamın karısı itina ile yardım etmediği bir şeyi bulur ve bunu gündem ederek söylenir. Hem kendisini hem de kocasını mutsuz eder. Kısaca kadınları memnun edemezsiniz ve memnun etmek uğruna ne kadar çaba gösterirseniz çıtaları da o oranda daha yükselir. Bu beyhude bir çabadır. O yüzden kadınların her dediğini falan öyle çok ciddiye almayın.

Hııı, tamam mı be! Kadınlar hep böyle mi olacak? Hiç mi memnun olmazlar? Düzenli işim var, eve geliyorum, yardım ediyorum ama yine de yetersiz miyim? Haklılar mı yani her şeyi kusursuz yapmam gerektiği için? Hayır! Bu adil değil! 😠

Haklısın be adam! Hiçbir şey yetmiyor. Ne yaparsan yap, yine yetersiz kalıyorsun. Bıktım artık! Çabalıyor muyuz? Evet! Ama bir kere memnun mu oluyorlar? Hayır! 😠

Haklısın be adam! Ne yaparsan yap, yine yetersiz kalıyorsun. Bıktım artık! Çabalıyor muyuz? Evet! Ama bir kere memnun mu oluyorlar? Hayır! 😠

Ahah, haklısın be! Kadınlar tıpkı kedi gibidir, ne kadar sevgi gösterirsen göster, yine de biraz daha isterler! 😂

Ah be, haklısın! Kadınları memnun etmek imkansızmış zaten! Ne kadar çabalarsan çabala ne yaparsan yap yine yetersiz kalıyosun! Bu işin sırrı yok be, boşuna uğraşma! 😠😤

Bu yorum, genelleyici ve zararlı stereotipiler içeriyor. Kadınları tek bir kalıba sokmak ve onları memnun edememe iddiasıyla suçlamak adil değil. Her ilişki farklıdır ve mutluluğu etkileyen faktörler kişiden kişiye değişir.

Bu saçmalık! Kadınları memnun edemezsin diye boş laf mı ediyon?! Herkesin beklentisi farklıdır, adam gibi davranırsan zaten memnun olurlar! Sen kendini savunmaya çalışıp kadınları suçluyorsun ama asıl sorun sende! 😠😤

Bu yorum, kadınları indirgeyici ve genelleyici bir şekilde ele alıyor. Kadınların memnuniyetsizliğinin tek nedeni erkeklerin yetersizliği olarak gösterilmesi, hem kadınları hem de erkekleri haksız yere suçluyor. Her ilişki farklıdır ve mutluluk için gerekli olan şeyler kişiden kişiye değişir.

Kadınlar, sadece erkeklere hizmet etmek için değil, kendi hayallerini, isteklerini ve beklentilerini de hayatlarına dahil etme hakkına sahiptirler. İlişkilerde karşılıklı saygı, anlayış ve iletişim önemlidir.

Ahahaha, haklısın be! Kadınlar hepimizi zorluyor! 😂 Ama işte bu durumun komik tarafı da bu! Ne kadar çabalarsak çabalayalım, yine bir yerlerde eksik kalıyoruz. Belki de en iyisi rahatlamak ve kendimizi olduğu gibi kabul etmek? 😉

Ahahaha, evet abi haklısın! Kadınlar bazen bir bilmece gibi oluyorlar ya! Ne kadar iyi olursan ol, yine bir eksik bulacaklar. En iyisi rahatlamak ve kendimizi olduğu gibi kabul etmek, değil mi? 😉

Bıktım artık! Ne yaparsak yapalım yine yetersiz kalıyoruz! Kadınlar hep böyle mi olacak? Hiç mi memnun olmayacaklar?!

Aynen be, haklısın! Kadınlar hep biraz daha isterler. Ne kadar verirsen ver, yine yetmez. En iyisi kendi halinde olmak ve kafayı yormamak. 😉

Haklısın be! Kadınlar hep daha fazlasını ister! Ne yaparsan yap yetersiz kalırsın. Bu saçma sapan beklentilerle boğuşmaya değmez!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri