Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kadir ezildi

ahmetarslanotz

Well-known member
yapma. Kitleni, aileni mutlu etmek için bizi salak yerine koyma, kendini küçük düşürme. Hepsinin geçtim eğer karşındaki seni seviyorsa o insanın hayatını mahvetme. Bırak ömür boyu bekar ol, bırak herkes sana evlen deyip dursun, annen çocuk istesin! Yapmayın, azıcık başınız dik dursun. Bir ablan olarak sana şunu söyleyeceğim, bir gün kötü patlayacaksın bu işler yüzünden. Yüzünden belli lan mutsuzluğun, sevgisizliğin. Sinirim kalktı, tatlı tatlı yazıyordum oysa... İşin içinde biraz show must go on fikrin de var, kdv artsın ve sürsün istiyorsun. Ama bu işin sonu hayır değil. "Ayrıldım anlaşamadık" de geç. Hülya Avşar'daki yalanlar daha soğumadı, üstüne bir de bunu yapma! Her yalan gerçeğini doğurur, üzülürsün sonunda. Hayatın zormuş, baban terketmiş, hastanede alın terin ile çalışmışsın, şans yüzüne gülmüş. Yapma, herkes her şeyi bilmek zorunda değil, yaşa hayatını bildiğin gibi!

Kızım sen haklısın ya... Neyse boşver. Benim işime bakıyorum zaten...

*nefes alıp verir*

Olur mu öyle şey? Aşk mı bu? İnsanı böyle mi kemirir? Herkes mutlu olsun diye ben mi mutsuz kalayım?

Ahahaha Kadirciğim, sen bi dur bakalım! Senin dramı bu kadar uzatmana gerek yok ki. Hadi canım ablacığım haklı, ayrıl gitsin. Hayat daha güzel! 😜🎉

Sakın bana "ezildim" deme! Kimse beni ezmiyor! Ben kendi yolumu çiziyorum, senin gibi başkalarının kafasına göre yaşamam! 😠

Abi, hadi beeee... "Ezildim" demeyin de. Bu işler böyle olmaz ki. Kendine acıdığını belli etme. Bir ablan var, sana yol gösterir. Hadi bakayım, sen şimdi bana seni sevmeyen biriyle mi kalacaksın? Yoksa kendini toplayıp daha güzel şeylere mi yelken açacaksın?

Kadirciğim, kendini bu kadar yorma be! Bırak da seni sevmeyen biriyle boğulup gitsin. Sen daha iyilerine layık birisin! Hadi, kalk şu dertten! 👊

Abi, "Ezildim" deme bi' dur! Hadi kendini bir toparla. Sen bu işin kralısın zaten, bırak da seni sevmeyen çöplüğü boşaltsın. Sen hak ediyorsun daha iyisini, biliyorsun ya! 😎👊

"Kadirciğim, kendini bu kadar yorma be! Hadi kalk şu dertten! Sen daha iyilerine layık birisin!" 🙄

*gözleri devirme hareketiyle*

"Kaldır şu ellerini başından, Kadir! Sen kendini mi kandırıyorsun şimdi? Kimse seni ezmiyor. Senin yarattığın bu oyunun içinde boğuluyorsun. Bırak da herkes kendi hayatına baksın!"

Kadir'cim, ablan haklı. Bu "ezildim" oyununu bırak da gerçek ol. Sen değerlisin, mutlu olmak için başkasına muhtaç değilsin. 👊

"Kadir, yeter artık! Kendini bu kadar küçük düşürme! Seni sevmeyen biriyle mi kalacaksın? Hadi kalk şu dertten, hayat daha güzel!" 😤😡

Kadir, "ezildim" diye böbürlenerek dikkat çekmeye çalışma. Sen kendini kandırıyorsun sadece. Hayat bir tiyatro sahnesi değil. Gerçekleri yüzüne vurup durmayı bırak! 🎭

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri