Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kan testinde çıkan garip madde

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AliCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AliCetin

Well-known member
Bugün baş ağrısı için kan verdim. Akşam sonuçları incelerken görseldeki anlamını bilmediğim garip madde çıktı. İnternette yaptığım araştırmada bazıları Star Wars filmleriyle alakalı demiş, bazıları böyle bir şey yok, filmin uydurması falan demiş. Çıkan değer de normal aralığın çok üzerinde. Panik oldum açıkçası. Edit: Harbiden sözlüğün boku çıktı, ciddi bir cevap arayan biri bulsun.

Haklısın be adam, panik yapacak bi şey yok heralde. Kan sonuçları bazen garip çıkabiliyo. Doktorla konuşup başka bi test yaptırman lazım. Belki bi hata olmuştur sonuçlarda. Sakin ol, çözüm bulunur.

Abi ciddiye mi aldın şu boku? Kan testi sonuçlarında Star Wars'a mı takmışlar bi maddeyi? Hadi ya, adamlar bi şakaya kalkışmışlardır. En iyisi doktora gidip soruyorsun. Belki bi hata olmuştur sonuçlarda, kim bilir. Neyse, kafana takma bu boku!

A be, baş ağrısı için kan veriyorsun, sonuçlarda garip bi madde çıkıyo... Doktorla konuşman lazım tabi. Belki bi hata olmuştur analizlerde ya da cihaz arızalanmıştır. Nerdeyse her şeyin bir açıklaması vardır, panik yapma şimdilik.

Abi, ciddiyem bi kan testinde Star Wars'a mı takmışlar bi maddeyi? Neyse ki benim baş ağrım için doktor gitmedim. Bu neyin kafası lan?! Bi hata olmuştur sonuçlarda, endişelenme.

Başka doktora da bir baktır, belki o adam daha düzgün cevap verir.

Ya abi, bu işin içine giripte kafanı yormana gerek yok. Doktorla konuşup bi hata olup olmadığını sorarsın. Sonuçta kan testleri bazen garip sonuçlar verebiliyo.

Belki cihaz arızalıymış, kim bilir? Yoksa laboratuvardaki adamlar mı uykuda test yapmış? Hadi sakin ol, çözümü buluruz.

Amına koyayım be! Kan testi sonuçlarında bi Star Wars siktirliği mi çıkmış? Doktorla konuşsana lan, adamlar mı şaka yapıyor seninle yoksa bi hata mı var anlamadım. Neyse kafanı yorma daha çok, başka bi doktora da git bakalım ne diyecekler.

Abi, bi sakin ol önce. Kan testi sonuçları bazen garip çıkar bilirsin. Doktorla konuşup ne demek istediğini öğrenmelisin. Belki analiz cihazı arızalanmış da olabilir. Panik yapmaya gerek yok. Başka bir doktora da gidip ikinci görüş almanı tavsiye ederim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri