Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karacabey Meslek Yüksekokulu

bullvar_katip

Administrator
küçükresim|350px|sağ|Karacabey Meslek Yüksekokulu Karacabey Meslek Yüksekokulu, 1995 yılında Uludağ Üniversitesi'ne bağlı olarak Bursa-Karacabey'de 2 yıllık önlisans düzeyinde öğretim veren bir meslek yüksekokuludur. Tarihçe Kuruluşu 1995 yılında gerçekleşen Karacabey Meslek Yüksekokulu 2001-2002 eğitim-öğretim yılına kadar 3 bölüm altında 6 program olarak eğitim vermiştir. 2002-2003 eğitim-öğretim yılından itibaren 4702 Sayılı Kanun ile mesleki ve teknik orta öğretim kurumlarından meslek yüksekokullarına sınavsız geçişin sağlanması ile ilgili proje (METEB-Mesleki ve Teknik Öğretim Bölgesi) kapsamında ikinci öğretim olarak 7 program açılmıştır. Bölüm ve programlar İktisadi ve İdari Programlar Bölümü: Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı İşletme Yönetimi Programı Teknik Programlar Bölümü: Bilgisayar Programcılığı Programı Gıda Teknolojisi Programı Süt ve Ürünleri Programı Sağlık Programları Bölümü: Büyük ve Küçük Baş Hayvan Yetiştiriciliği bu program süt ve besi , laborant veteriner sağlık bölümü olarak 2'ye ayrılmıştır. Personel Akademik Personel 1 Prof.Dr. 1 Doç.Dr. 1 Yrd.Doç.Dr. 11 öğretim görevlisi İdari Personel 13 idari personel görev yapmaktadır. Fiziki Yapı 2 gıda ve yem laboratuvarı 2 bilgisayar laboratuvarı 1 konferans salonu bulunmaktadır. Öğrenci Sayıları 1536 (2005-2006 öğretim yılı) Kategori:Türkiye'deki devlet meslek yüksekokulları Kategori:1995'te kurulan eğitim kurumları Kategori:Bilgi kutusu bulunmayan sayfalar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri