Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karademir "Deprem sonrası kentimizi el birliğiyle ayağa kaldıracağız"

Malatya_sondakika

Well-known member
[IMG alt="Karademir: "Deprem sonrası kentimizi el birliğiyle ayağa kaldıracağız" İhlas Haber Ajansı"]None[/IMG]
Karademir: "Deprem sonrası kentimizi el birliğiyle ayağa kaldıracağız" - İhlas Haber Ajansı

Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Başkanı Salih Karademir, asrın felaketi sonrası Malatya’yı yeniden ayağa kaldırma adına sivil toplum kuruluşlarına da büyük görevler düştüğünü belirterek dernek olarak istişare ile bu konuda gayret göstereceklerini söyledi. Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Başkanı Salih Karademir ve yönetim kurulu üyeleri Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mustafa Şarlak ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Ziyarette ilk olarak söz alan MAGİNDER Başkanı Salih Karademir, 6 Şubat depreminden sonra Malatya’yı hep birlikte ayağa kaldırmak için istişarelerde bulunduklarını belirterek, “Bizler sivil toplum temsilcileri olarak Malatya’mızın yeniden ayağa kalması için var gücümüzle çalışacağız. Bugünde Anadolu Aslanları İş Adamlar Derneği (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mustafa Şarlak ve yönetimi ziyaret ederek bu konuda istişarelerde bulunacağız. Depremin ilk gününden itibaren sahada Malatya için çalıştıklarına şahidiz. Bizlerde MANGİDER ailesi olarak kentimiz için her zaman istişarelerde bulunacağız ve iş insanlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Anadolu Aslanları İş Adamlar Derneği (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mustafa Şarlak ise 6 Şubat 2023’de yaşanan asrın felaketinde Malatya’nın ciddi yıkımlar yaşadığını hatırlattı. Sivil toplum kuruluşlarının bu nokta da birlikte hareket ettiklerinde ne kadar güçlüdürü belirterek, “Bizler sivil toplum temsilcileri olarak, yine de sorunlar ile başa çıkmak için mücadele edeceğimiz, birlikte hareket ettiğimiz ve her zaman yardım isteyen kişilere yardım sunan bir dernek olduğumuzu bildiriyorum” şeklinde konuştu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri