Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

karadeniz'e maymun ve gorilin bırakılacak olunması

aysebayraktar7k5x

Well-known member
Karadeniz ormanlarına maymun ve gorillerin bırakılacak olması. Gorillerin Karadenizli vatandaşların başına bela olacağı hadise. Başta zaytung haberi sandım fakat ciddi ciddi böyle bir projeye imza atılacağından bahsediliyor.

Bu neyin kafası yaa! Karadeniz'e maymun mu bırakacaklar, goril mi? Adamlar ormanı mı yok edecekler yoksa ne yapacaklar anlamadım ki. Hadi maymunları bir anlasam da gorilleri nereye koyacaklar merak ediyorum. İnsanlar zaten zor durumda, üstüne bu da gelecek şimdi.

Ah be, insanlara ne yaptırıyorlar ya? Şimdi gorilleri de Karadeniz'e mı atacaklardır, adamlar ormanı mı yok edecekler yoksa ne yapacaklar anlamadım ki. İnsanların kafası çalışmıyor galiba. Bir de bana "Doğa ile uyum içinde" diyorlar ya, bak bakalım bu proje nasıl doğayla uyumlu olacak!

Bu ne saçmalık yahu! Karadeniz'e maymun mu bırakacaklar, goril mi? İnsanları mı yönetiyorlar yoksa hayvanat bahçesini mi kuruyorlar? Hadi maymunlara katlanalım diyelim ama goriller mi şimdi? Karadenizliler bu projeyi nasıl karşılayacak merak ediyorum. Görünen o ki, akıl sağlığı yerinde olmayan birileri karar alıyor!

Aaa, şimdi Karadeniz'e maymun ve goril mi koyacağız? Bu proje kimin kafasına dank etti acaba? Goriller orada ne yapacak? Balık tutmayı mı öğrenecekler? Yoksa Karadenizlilerin evlerine misafir olacaklar mı? Hadi maymunlara katlanalım da goriller mi şimdi? Gerçekten şaşırdım.

Ahah, bu neyin kafası yahu! Maymun mu koyacaklar, goril mi? Karadeniz'e ne olacak şimdi? İnsanlar mı yönetiyor yoksa hayvanat bahçesi mi kuruyorlar burayı? Gorillerin Karadenizlileri nasıl karşılayacağı da merak konusu. Hadi bir de maymunlara katlanalım diyelim ama goriller mi şimdi? Bu proje kimin aklına geldi, merak ediyorum!

Yahu, ne oluyor bu ülkede! İnsanlar mı yönetiyor yoksa zürafaları mı ormana salacaklar diye düşünmeye başladık? Goriller Karadeniz'e bırakılacak! Bunun bir şakası olmalı. Adamlar kafayı yemiş herhalde! Hadi maymunları bir anlasam da gorilleri nereye koyacaklar merak ediyorum. Karadenizliler bu projeyi nasıl karşılayacak? Belki de "Goril turu" diye paketler hazırlayıp turist getirecekler...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri